Haber Atak

Nonolive Uygulamasını İndir

Play Store’da 5 üzerinden ortalama 4.40 puan alan Nonolive uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve yüklemek kolaydır. Nonolive canlı yayın yapan bir sosyal ağdır. İnsanların oyunlarını, yeteneklerini ve yaşamlarını nasıl gösterdiğini izlemeye ve bu paylaşımın bir parçası olmaya davet eder. Günümüzde çok sayıda alternatifleri olan bu tip programlar arasında Nonolive günden güne popülerliği artan bir uygulamadır. Nonolive Uygulaması Özellikleri […]

09 Ekim 2019 - 14:11 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.
Nonolive Uygulamasını İndir

Play Store’da 5 üzerinden ortalama 4.40 puan alan Nonolive uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve yüklemek kolaydır. Nonolive canlı yayın yapan bir sosyal ağdır. İnsanların oyunlarını, yeteneklerini ve yaşamlarını nasıl gösterdiğini izlemeye ve bu paylaşımın bir parçası olmaya davet eder. Günümüzde çok sayıda alternatifleri olan bu tip programlar arasında Nonolive günden güne popülerliği artan bir uygulamadır.

Nonolive Uygulaması Özellikleri

  • Nonolive, istediğiniz zaman istediğiniz yerde anında canlı yayın izlemenize olanak verir.
  • Nonolive aracılığı ile, şarkı söyleme, dans etme gibi çeşitli trend video türlerine anında erişebilirsiniz.
  • Ayrıca telefonunuz aracılığıyla her zaman her yerde anında canlı yayın yapabilirsiniz.
  • Uygulama gerçek zamanlı iletişim sunar.

Nanolive İndir ve Kullan

  • Nanolive uygulamasını yüklemek için öncelikle uygulamayı indirin: Nonolive indir
  • İndirip yükledikten sonra giriş kısmındaki sekmeyi açın, Facebook, Twitter, Google+ aracılığıyla giriş yapabilirsiniz.
  • Denemek için video sembolüne basın, bu arada başlık ve açıklama kısmı gibi boşlukları doldurun.
  • Canlı yayın yaparken, Nanolive ile kendinizi gösterebilirsiniz.

Canlı yayınlarınız izlenirken, diğer insanlar size yorum ve beğeni yapabilir. Aynı zamanda kaç takipçinin sizi izlediğini tam olarak görebilir, canlı yayını sona erdirdikten sonra çeşitli istatistiksel ve analiz bilgileri görebilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA