Haber Atak

Mehmetçik 4 Ayda Teröristlerin Korkulu Rüyası Oldu

TSK 2018 yılının geride bıraktığımız Ocak, Şubat, Mart ve Nisan ayları kapsamında terör örgütü YPG/PKK’ya ağır bir şekilde püskürterek 4 bin 908 teröristin bu hayattan göçmesinde başrol oldu. Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Emniyet Genel Müdürlüğünün (EGM) tarafından meydana getirilmiş olan, Türkiye’nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik saldırılar meydana getiren, sivilleri, çocukları dahi hedef almaktan […]

10 Mayıs 2018 - 23:21 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.
Mehmetçik 4 Ayda Teröristlerin Korkulu Rüyası Oldu

TSK 2018 yılının geride bıraktığımız Ocak, Şubat, Mart ve Nisan ayları kapsamında terör örgütü YPG/PKK’ya ağır bir şekilde püskürterek 4 bin 908 teröristin bu hayattan göçmesinde başrol oldu.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Emniyet Genel Müdürlüğünün (EGM) tarafından meydana getirilmiş olan, Türkiye’nin barış ve huzurunu bozmaya yönelik saldırılar meydana getiren, sivilleri, çocukları dahi hedef almaktan bir an olsun bıkmayan, ülkenin huzur ve kardeşliğini bozmaya meyilli terör örgütlerine yönelik takibi kararlılıkla sürdürüyor.

Sene boyunca gece gündüz demeden kent merkezi ve kırsal bölgelerin dışında ülke dışında da teröristlerin korkulu rüyası olan, haftalarca arazide durarak operasyonlarını devam ettiren güvenlik güçleri, terör örgütü YPG/PKK’ya 2018 yılının geride kalan Ocak, Şubat, Mart ve Nisan ayında büyük darbe vurdu.

PKK ve örgütün gençlik yapılanmasına yönelik birçok şehirde dört ayda meydana getirilen operasyonlarda gözaltına konulan 2323 zanlıdan HDP ve DBP’li yöneticilerin dışında Demokratik Toplum Kongresi (DTK) Eş Başkanı Leyla Güven’in de yer aldığı 747’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgeleri başta olmak üzere ülke içi ve ülke dışında sürdürdüğü operasyonlar, zorlu arazi şartları ve çetin kış koşulları dahi hız kesmeden sürdürdü.

Etiketler :
SON DAKİKA