Haber Atak

Kreatif Reklam Ajansı Nedir?

Kuşkusuz reklam ajanslarının piyasada önemli bir rolü vardır. www.minimalista.com.tr Bengühan Boratarafından kurulan tek gastronomi reklam ajansıdır. Firma kreatif yani alternatifi olmayan yaratıcı işler üreterek firmaları destekleyen bir ajanstır. Restoran ajansı tüm yiyecek ve içecek sektörüne odaklanmış olarak hizmet verir. Bu sektörde reklam ajansı çok büyük rol oynar. Firma güçlü bir ekiple dinamik bir çalışma sergiler. […]

16 Mart 2019 - 3:15 'de eklendi ve 142 kez görüntülendi.
Kreatif Reklam Ajansı Nedir?

Kuşkusuz reklam ajanslarının piyasada önemli bir rolü vardır. www.minimalista.com.tr Bengühan Boratarafından kurulan tek gastronomi reklam ajansıdır. Firma kreatif yani alternatifi olmayan yaratıcı işler üreterek firmaları destekleyen bir ajanstır. Restoran ajansı tüm yiyecek ve içecek sektörüne odaklanmış olarak hizmet verir. Bu sektörde reklam ajansı çok büyük rol oynar. Firma güçlü bir ekiple dinamik bir çalışma sergiler. Sektörde lider bir firmadır.

Gastronomi Reklam Ajansı Ne İş Yapar?

En çok yatırım alanlardan biride gastronomi sektörüdür. Normal reklam ajanslarının çalışmaları yetersiz kaldığı için bu sektöre özel reklam planlaması gerekir. Planlama firma ve reklam ajansı iş birliği ile ortak planlanır. İsim yapmış restoranlar ve butik restoranlar bu hizmeti alabilirler.

Kimler Faydalanabilir

Gastronomi geniş bir sektör olduğu için birçok işletmeyi içine alır. Yiyecek, içecek üretimi ve dağıtımı yapan firmalar, oteller, gastronomi eğitimi veren tüm kurumlar, butik veya zincir pastaneler gibi birçok kurum bu hizmetten faydalanabilir. Firmada otel ajansı olarak profesyonel hizmet almak mümkündür. Firmanın ajans alt yapısı çok güçlüdür ve sektörün ihtiyacını karşılayacak şekildedir. Firma güncel ve yenilenen reklam ajans hizmetlerini baz alarak işlev görür. Çalışılan markaya ya da firmaya ait özel yol haritası çizilir ve verilen hizmet sadece o firmaya özeldir. Reklam hizmetleri ücretleri hakkında bilgi almak için firma yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekir.

Etiketler :
SON DAKİKA