Haber Atak

Kot Gömlek

Kot gömlek modelleri kadın ve erkek giyiminin popüler parçasıdır. Her mevsime uyum sağlayan kot gömlekler klasik yaka, cep detaylı Jean, kısa ve  uzun kollu olarak farklı modeller ile karşımıza çıkar. Yazın sıcağında terlemeden hareket etmenizi sağlayacak açık renkli, ince kumaşlı kot gömlek tercih edebilirsiniz. Kot gömleklerinizi daha uzun kullanıma sahip olmasını ve kısa sürede deforme […]

01 Ekim 2019 - 11:41 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.
Kot Gömlek

Kot gömlek modelleri kadın ve erkek giyiminin popüler parçasıdır. Her mevsime uyum sağlayan kot gömlekler klasik yaka, cep detaylı Jean, kısa ve  uzun kollu olarak farklı modeller ile karşımıza çıkar. Yazın sıcağında terlemeden hareket etmenizi sağlayacak açık renkli, ince kumaşlı kot gömlek tercih edebilirsiniz. Kot gömleklerinizi daha uzun kullanıma sahip olmasını ve kısa sürede deforme olmasını istemiyor iseniz; kot gömleklerinizi üzerinde bulunan kullanım talimatına uyarak yıkayıp ütülemeniz gerekmektedir.  Kış aylarında tercih edeceğiniz kot gömlek kalın dokusu ile sizleri sıcak tutacaktır.

                Kot Gömlek Kombinleri

Kadınlar tercih ettiği kot gömlekler ile birçok kombin yapılmaktadır. Açık renkte ki kot gömleği beyaz kot pantolon ve koyu renk kemer ile arasında ki uyumu rahatlıkla iş toplantılarınıza katılabilirsiniz. Yaz mevsiminde tercih edeceğiniz mini tulum üzerine sıfır kol kot gömlek ile hoş tarza sahip olabilirsiniz. Deri etek ile bir kot gömlek kombini iddialı görünüme sahip olabilirsiniz. Kış ayların da kot gömleğinizin altına beyaz bir t-shirt ve boynunuza bağladığınız kırmızı fular sade ve güzel görünmenizi sağlayacaktır. Erkeklerin tercih ettiği kot gömlekler de benzer kombin imkânı sağlamaktadır. Kot gömleğinizin üzerinize atacağınız şal ile havalı görünmenize yardımcı olacaktır. Kot gömleğinizi dirseğinize kadar katlayarak kol saati takabilirsiniz. Şık modelleri keşfetmek için https://www.5in1canpolat.com/gomlek-11 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA