Haber Atak

Kız Öğrencilerin Kaldığı Apartta Korku Dolu Anlar

Ege bölgesinin güzide illeri arasında gösterilen Aydın’ın Efeler ilçesinde kız öğrencilerin yatılı bir şekilde kalmış oldukları apartın yemekhane bölümde meydana gelen yangın, panik dolu anların yaşanmasına yol açtı. İtfaiye erleri tarafından kısa zaman içerisinde kontrol altına alınan yangında, dumandan hafif etkilenen iki öğrenci, hastaneye kaldırılarak tedavi altına konuldu. Orta Mahalle Doğu Gazi Bulvarı’nda üniversiteli kız […]

06 Mayıs 2018 - 21:07 'de eklendi ve 317 kez görüntülendi.
Kız Öğrencilerin Kaldığı Apartta Korku Dolu Anlar

Ege bölgesinin güzide illeri arasında gösterilen Aydın’ın Efeler ilçesinde kız öğrencilerin yatılı bir şekilde kalmış oldukları apartın yemekhane bölümde meydana gelen yangın, panik dolu anların yaşanmasına yol açtı. İtfaiye erleri tarafından kısa zaman içerisinde kontrol altına alınan yangında, dumandan hafif etkilenen iki öğrenci, hastaneye kaldırılarak tedavi altına konuldu.

Orta Mahalle Doğu Gazi Bulvarı’nda üniversiteli kız öğrencilerin yatılı bir şekilde kalmış oldukları yedi katlı bir apartın en üst katındaki yemekhane kısmında, 6 mayıs Pazar günü itibariyle öğleden sonra saat 15.30 sularında yangın meydana geldi. Yemekhanenin tavan bölümünde yer alan bilgisayar kabloları henüz ortaya çıkmayan bir sebepten ötürü yanmaya başladı.

Kablolardan ortaya çıkan dumanları gören kız öğrenciler, kendilerini sokağa atarken ihbar yapmaları üzerine olay bölgesi çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye erleri tarafından yangın kısa zaman içerisinde kontrol altına alınırken, yangın sonrası ortaya çıkan dumandan dolayı 2 öğrenci Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilip, tedavi altına alındı. Güvenlik güçleri ise çıkan yangınla alakalı olarak soruşturma başlattı.

Etiketler :
SON DAKİKA