Haber Atak

Kadın Sürücü Yol Verme Kavgasında Zincirle Saldırdı

İstanbul’un Avrupa yakası ilçelerinden Esenyurt’ta kadın ve erkek sürücüler arasında yol verme yüzünden tartışma yaşandı. Kadın şoförün elindeki zincirle erkek sürücüyü saldırması ve sonrasında ortaya çıkan boğuşma görüntüleri kameraya an ve an yansıdı. Esenyurt’ta iki araç aynı anda yola girmeye çalıştığı esnada burun buruna gelince tartışma yaşandı. Yol verme yüzünden kadın ve erkek sürücü arasında […]

24 Eylül 2018 - 18:15 'de eklendi ve 286 kez görüntülendi.
Kadın Sürücü Yol Verme Kavgasında Zincirle Saldırdı

İstanbul’un Avrupa yakası ilçelerinden Esenyurt’ta kadın ve erkek sürücüler arasında yol verme yüzünden tartışma yaşandı. Kadın şoförün elindeki zincirle erkek sürücüyü saldırması ve sonrasında ortaya çıkan boğuşma görüntüleri kameraya an ve an yansıdı.

Esenyurt’ta iki araç aynı anda yola girmeye çalıştığı esnada burun buruna gelince tartışma yaşandı. Yol verme yüzünden kadın ve erkek sürücü arasında kavga alevlendi. Tartışmanın daha da artması üstüne kadın sürücü yanında yer alan arkadaşı ile beraber aşağıya inerek erkek sürücü ve arkadaşının üstüne yürüdü. Meydana gelen olayda erkek sürücü kadın sürücüye yol vermediği için pişman oldu.

Yol vermeyen sürücü ile kadınlar arasında meydana gelen kavga ile alakalı olarak ilginç dakikalar yaşandı. Araçtan inen kadın sürücü elindeki zincirle erkek sürücüyü darp etmesi kameralarda görüntülendi. Bölgeden geçen vatandaşlar kadın sürücünün elinde zinciri şaşkınlıkla takip ederken, ortaya çıkan durumun sonrasında kadınlar hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmesi ise gözlerden kaçmadı.

Kadın şoförün erkek sürücüyü zincirle darp etmesi ve boğuşma görüntüleri saniye saniye kameraya yansıdı. Olayla alakalı olarak erkek sürücünün şikayetçi olup olmayacağı ise bilinmiyor.

SON DAKİKA