Haber Atak

İzmir Sanal Ofis

Hazır ofisler son dönemde daha fazla tercih edilmeye başlanmış olup bunun birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Özellikle yeni iş kuranlar, işyerini değiştirenler ve işini büyütenler yeni ofise ihtiyaç duymaktadır. Böyle durumlarda işletmeler ya sıfırdan ofis kuracaklar ya da hazır ofislerden yararlanacaklardır. Hazır ofis İzmir gibi büyük şehirlerde bulunmaktadır. Söz konusu ofislerde kullanıcılara farklı hizmetler verilmektedir. Öncelikle […]

30 Ocak 2018 - 12:55 'de eklendi ve 31 kez görüntülendi.
İzmir Sanal Ofis

Hazır ofisler son dönemde daha fazla tercih edilmeye başlanmış olup bunun birçok farklı sebebi bulunmaktadır. Özellikle yeni iş kuranlar, işyerini değiştirenler ve işini büyütenler yeni ofise ihtiyaç duymaktadır. Böyle durumlarda işletmeler ya sıfırdan ofis kuracaklar ya da hazır ofislerden yararlanacaklardır. Hazır ofis İzmir gibi büyük şehirlerde bulunmaktadır. Söz konusu ofislerde kullanıcılara farklı hizmetler verilmektedir. Öncelikle bir ofiste olması gereken masa, sandalye gibi mobilyalar bulunmakta olup bunların tamamı son modeldir. Ayrıca hazır ofislerin alt yapı sorunu da bulunmamaktadır. Elektrik, su ve internet gibi bütün alanlara ait alt yapılar hazır olup kullanıcılar ya yeni hat almakta ya da eski hatlarını buraya taşımaktadır. Hazır ofislerde sadece kira ücreti ödenmekte ve diğer bütün masraflar bunun içindedir. Böylece faturalarla uğraşma olayı da yoktur.

İşletmeler için bir başka seçenek ise gerçekte olmayan ofislerdir. Gerçekte olmayan fakat bir ofisin yaptığı her işlevi sanal ortamda gerçekleştiren ofislere sanal ofis denilmekte ve son dönemde sıkça tercih edilmektedir. Sanal ofislerde işletmelere 0850 koduyla başlayan özel numaralar verildiği gibi dileyen kişiler özel hatlarını buraya taşıyabilmektedir. Bu hatlarda Türkçe ve İngilizce çağrı karşılama seçenekleri bulunmaktadır. Ayrıca söz konusu hatlar arandığında özel sekreter tarafından cevaplanmak ve gerekli yönlendirmeler yapılmaktadır. İzmir sanal ofis sayesinde işletmeler bütün ihtiyaçlarını sanal ortamda rahatlıkla gidermektedir. Telefonların dışında maillerde de gerekli işlemler yine bu özel sekreter tarafından yapılmaktadır.

Sanal ofisler kullanıcılara çok fazla kolaylık sağlamaktadır. Yukarıdaki hizmetlerin dışında kargo ve postaların alınıp muhafaza edilmesi ya da farklı bir adrese yönlendirilmesi gibi bir hizmette bulunmaktadır. Böylece bütün işlemler sanal bir ofis tarafından yapılmış olmaktadır. Sanal ofis İzmir gibi şehirlerde çok fazla tercih edilmekte olup bunun en önemli sebebi gerçek ofislerin bir takım sıkıntıları ile uğraşmamaktır. Normal ofislerin kirası, elektriği ve suyu gibi bir takım ödemelerin yapılması zorunludur. Ayrıca ofisin dizaynı için de ciddi bir rakamın harcanması gerekmektedir. Bunların dışında ofiste istihdam edilecek kişiye yapılması gereken masraflarda eklenince sanal ofislerin çok daha avantajlı olduğu ortaya çıkmaktadır.

Etiketler :
SON DAKİKA