Haber Atak

İngiltere Ticari Vize

İngiltere Ticari Vize İngiltere hem turistik seyahatlerden hoşlanan, hem de ticari girişimlere eğilimli olan kişiler için bulunmaz bir ülkedir. İngiltere’ye rekor düzeyde vize başvurusu yapılmakta; ancak ne yazık ki bunların sadece belli bir bölümü olumlu sonuçlanmaktadır. Belli konularda yeteneği olan, ülkeye belli bir değer katma potansiyeli yüksek olan nitelikli bireylerin İngiltere vizesi başvurularında şansı genellikle […]

23 Temmuz 2019 - 10:47 'de eklendi ve 150 kez görüntülendi.
İngiltere Ticari Vize

İngiltere Ticari Vize

İngiltere hem turistik seyahatlerden hoşlanan, hem de ticari girişimlere eğilimli olan kişiler için bulunmaz bir ülkedir. İngiltere’ye rekor düzeyde vize başvurusu yapılmakta; ancak ne yazık ki bunların sadece belli bir bölümü olumlu sonuçlanmaktadır. Belli konularda yeteneği olan, ülkeye belli bir değer katma potansiyeli yüksek olan nitelikli bireylerin İngiltere vizesi başvurularında şansı genellikle çok yüksektir. Diğer yandan çeşitli güvenlik kriterleri de İngiltere ticari vize süreçlerinde belirleyici olabiliyor.

İngiltere ticari vizesinin olumsuz sonuçlanmasının en önemli nedeni başvuru esnasında yapılan belli hatalar ve eksikliklerdir. Özellikle de başvuru formunun vize türüne uygun şekilde seçilmemesi bu tip sonuçlar doğurabiliyor. İngiltere vizesi konusunda 10 yıllık deneyime sahip olan Vize İşlem Merkezi, İngiltere Ticari Vizesine dair tüm aşamalarda yanınızda olur ve vizenizin olumlu sonuçlanması için size gerekli desteği sunar.

İngiltere Ticari Vizesi Vize İşlem Merkezinden alınır

Şu an için AB ülkesi olmayan İngiltere’ye Schengen vizenizle beraber giriş yapamazsınız. Buna rağmen İngiltere, “Birleşik Krallık” olduğu için İrlanda, İskoçya ve Galler gibi ülkelere sorunsuzca geçiş yapabilirsiniz. İngiltere’de iş toplantılarına, fuarlara, eğitimlere, araştırmalara dahil olmak isteyenler İngiltere Ticari Vizesini almak durumundadır. Aynı zamanda sanatçılar performanslarını yansıtmak, girişimciler ise işletmeleri için çeşitli ön hazırlıklar ve araştırmalar yapmak adına bu vizeye sahip olmak zorundadır. İngiltere’de ticari ilişkiler kurmak isteyen kişiler, bu ülkeden mutlak suretle davetiye mektubu almak durumundadır. Bu davetiyeler İngiltere’de bulunan bir şahıs tarafından ya da doğrudan bir kurum tarafından hazırlanabilir. Davetiye, kişinin özellikle işiyle alakalı tüm bilgileri detaylı olarak yansıtır. Söz konusu girişim fuar ve benzer bir organizasyonsa bu durumda bilet, giriş davetiyesi gibi belgelere ihtiyacınız olacaktır. Olası aksiliklere karşı seyahat zamanınızdan çok daha önce bu başvuruyu yapmanız sizin lehinize olacaktır. Vize başvuru sonucu çoğunlukla 2 hafta içerisinde olumlu ya da olumsuz şekilde sonuçlanır. Bu vize türünde 6 ayın sonunda ülkeden çıkış yapmak durumundasınız.

Vize İşlem Merkezi, İngiltere ticari vize başvurusunda bulunmak isteyenlere profesyonel kadrosu ile güvenilir hizmet vermektedir. İngiltere ticaret vizesi almak isteyen herkesi Vize İşlem Merkezi‘ne davet ediyor ve işlemlerinizin en hızlı ve doğru şekilde yürütülmesinin garantisini veriyoruz.

İngiltere Hakkında Genel Bilgiler

Birleşik Krallık’ın en güçlü temsilcisi olan İngiltere, Britanya Adası’nda yer alıyor. Başkenti ve en önemli şehri olan Londra, turistik ve ticari faaliyetlerin de kalbi sayılır. Hristiyan nüfusun çoğunlukta olduğu ülkede para birimi olarak Sterlin tercih ediliyor. İngilizcenin ana vatanı olarak kabul edilen ülkede, dil okulları ve üniversiteler sayesinde kendinizi çok hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. İngiltere’de finans ve bankacılık, akademik eğitim, turizm, spor ve bilişim gibi sektörlere önemli ölçüde yatırım yapılıyor.

Vize İşlem Merkezi
Şehit Adem Yavuz Sok. No:18/12 Kızılay-ANKARA
Tel: 0312 419 19 03

SON DAKİKA