Haber Atak

İkinci El Eşyalar

İkinci el eşya demek, sıfır olarak alınmış ancak sahibi tarafından kullanılmış ve tekrar satışa sunulmuş eşyalardır. 2. el beyaz eşya alan yerler de her türlü eşyayı rahatlıkla bulmanız mümkündür. Kullanmak istemediğiniz eşyaları firma ile iletişime geçip belli bir ücret karşılığında verebilirsiniz. Yalnız firma eşyaları alırken çok kırık dökük olmayan ve eşyaları alacak kişilere uzun süre […]

04 Ekim 2019 - 22:18 'de eklendi ve 45 kez görüntülendi.
İkinci El Eşyalar

İkinci el eşya demek, sıfır olarak alınmış ancak sahibi tarafından kullanılmış ve tekrar satışa sunulmuş eşyalardır. 2. el beyaz eşya alan yerler de her türlü eşyayı rahatlıkla bulmanız mümkündür. Kullanmak istemediğiniz eşyaları firma ile iletişime geçip belli bir ücret karşılığında verebilirsiniz. Yalnız firma eşyaları alırken çok kırık dökük olmayan ve eşyaları alacak kişilere uzun süre kullanım sağlayacak şekilde olmasına dikkat eder. Sizden alınan eşyaları firma ufak çaplı bir tamirden geçirmektedir. Yüzeyleri çizik ise cila atılır, küçük parça değişimleri yapılarak eşyanın ömrü biraz daha uzatılır.

İkinci El Eşya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İkinci el eşyaları alan kişiler genelde öğrenciler ve bekar evlerinde kalan kişiler tercih etmektedir. İstanbul 2. el eşya alan yerler için hemen firmayı ziyaret edin.Firmada, her bütçeye uygun eşyayı rahatlıkla bulunur. İkinci el eşya alırken çok kırık dökük olmayan aynı zamanda alan kişiye uzun süre kullanım sağlaması gerekir. Bilinmesi gereken en önemli detay ise ikinci el beyaz eşyalar garanti kapsamında yer almamaktadır. İkinci el beyaz eşya da ilk sahibinin ne kadar süre kullandığı önemlidir.

İkinci El Eşya Fiyatları

İkinci el eşya fiyatları sıfır eşyalara göre daha uygun fiyatlıdır. Her bütçeye uyan bir fiyat aralığı vardır. Özellikle öğrenciler ve bütçesi uygun olmayan kişiler yararlansın diye firma piyasanın altında değere satış yapar. Aradığınız her çeşit ürünü hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA