Haber Atak

İkinci El Araç Alırken Hata Yapmamanız Adına Ekspertiz Hizmeti Sağlıyoruz!

Beklentinizi veren, paranızı koruyan, sizden zaman kaybını önleyen ve bir araca var olan değerinden fazla ücret ödememeniz için uğraşan Pendik oto ekspertiz hizmetlerimiz her daim sizlere kaliteli bir hizmet sunma amacı taşır.

04 Ekim 2018 - 17:54 'de eklendi ve 154 kez görüntülendi.
İkinci El Araç Alırken Hata Yapmamanız Adına Ekspertiz Hizmeti Sağlıyoruz!

Beklentinizi veren, paranızı koruyan, sizden zaman kaybını önleyen ve bir araca var olan değerinden fazla ücret ödememeniz için uğraşan Pendik oto ekspertiz hizmetlerimiz her daim sizlere kaliteli bir hizmet sunma amacı taşır. O yüzden sizler adına bağımsız çalışan bir firma olarak, ikinci el araç alırken paranızı riske atmanızı engelleyerek, araca ait doğru bilgilere ulaşmanızı sağlıyoruz. Tüm elde ettiğimiz test bulgularını da sizlere yine detaylı bir şekilde sözlü ve yazılı olarak aktarmaktayız.

İkinci El Araba Almak Her Zaman Bir Takım Kontrolleri Gerektirir

Bir takım kontroller, aracın performansının nasıl olduğuna, motoruna, beyin testine, lastiklerinden frenlerine, süspansiyonlarına, boyasına, alt kontrolüne, kaportasına ve çeşitli bir takım arızalarına kadar devam eder. İşte Tuzla oto ekspertiz faaliyetlerimiz de sizlere bu şekilde verilir. Amacımız hata yapmanızı ve gereksiz para kayıplarını önlemektir. Aracı doğru tanıdıktan sonra isterseniz bir takım eksikleri eğer ki varsa bunu kabul ederek satın alabilirsiniz. Bizim amacımız tarafsız bir şekilde test cihazların ortaya koyduğu bulguları sizlere aktarmaktır. Bunu aynı şekilde Kurtköy oto ekspertiz hizmetimiz üzerinden de gerçekleştiriyoruz.

Test Cihaz Sistemlerimiz ve Çalışan Ekiplerimiz

Tüm test cihazlarımız, araçların genel halini ve içeriğini okuma bakımından özel yazılımlarla donatılan bilgisayarlar ile çalışır. Amaç ise doğru verileri %100 olarak araç ekspertiz ile alabilmektir. Ekiplerimizde bu konuda uzman olmakla beraber, tüm çalışmalar tarafsız şekilde yapılır. Bizi aramak, iletişim kurmak ve hizmetlerimizi daha detaylı incelemek adına www.pentikotoeksper.com sitemize giriş yapabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA