Haber Atak

Ferace Modellerinde Yılın Trend Parçaları Nelerdir?

      Tesettür giyim modasının son zamanlardaki en çok ilgi gören parçalarından birisi de ferace modelleridir. Özellikle tesettürlü bayanların şıklık adı altında kullanmayı tercih ettikleri ferace modelleri her mevsim farklı doku ve kumaşlarla rahatlıkla kullanılmaktadır. Her türlü renk ve modele sahip olan feraceler dış giyim olarak tercih edilmekte ve bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Renk […]

27 Kasım 2018 - 20:28 'de eklendi ve 163 kez görüntülendi.
Ferace Modellerinde Yılın Trend Parçaları Nelerdir?

 

 

 

Tesettür giyim modasının son zamanlardaki en çok ilgi gören parçalarından birisi de ferace modelleridir. Özellikle tesettürlü bayanların şıklık adı altında kullanmayı tercih ettikleri ferace modelleri her mevsim farklı doku ve kumaşlarla rahatlıkla kullanılmaktadır. Her türlü renk ve modele sahip olan feraceler dış giyim olarak tercih edilmekte ve bayanların şıklığına şıklık katmaktadır. Renk ve model olarak farklı ferace çeşitlerine ulaşmak için alyadua.com sitesini ziyaret edebilir, her zevke ve bedene uygun ferace modellerine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Yeni sezonun raflardaki yerini almasıyla beraber yeni sezon trend ferace modelleri de görücüye çıkmıştır. Özellikle bu yıl kare motif ve büyük düğmeli ferace modelleri ön planda yer almaktadır. Farklı renklerin bir arada kullanıldığı feracelerde genellikle koyu renk ile açık renkler aynı kumaş üzerinde kullanılmıştır. Bu durum feracelerin hem daha renkli olmasını sağlamış hem de farklı kombinlere uyumlaştırılmasına yardımcı olmuştur.

 

Motif ve İşlemeli Ferace Modelleri

 

Birbirinden farklı ve trend parçalar olarak karşımıza çıkan feraceler özellikle şıklık konusunda bayanlara yardımcı olmaktadır. Yeni sezon ürünlerde genellikle dış giyim olarak rahatlıkla kullanılan ferace modelleri çıt çıtlı, motifli ve kol ile yaka kısmı işlemeli olarak kendisini göstermektedir. Dış giyim olarak kullanılan modellerde bir elbise niteliği de olduğu için renk ve kumaş yapısı oldukça dikkat çekicidir. Fakat genel olarak yeni sezon ferace kreasyonuna bakıldığında Osmanlı işlemeleri ve motifleri daha çok kumaşlarda yer almaktadır. İnce detay olarak ele alınan işlemeler klasik giyim adına tesettürlü bayanlara büyük şıklık sağlamaktadır.

 

Ferace Modellerinde Renk Tercihleri

 

           Ferace modelleri elbise şeklinde tasarlandığı için hem bir dış giyim hem de tesettür elbise şeklinde kullanılabilir. Özellikle, görsellik açısından dış giyim olarak kullanılan ferace modelleri yeni sezonla birlikte daha da renkli hale gelmiştir. Daha önceleri ferace modelleri dış giyim olduğu için yalnızca koyu renklerden oluşurken yeni sezonla beraber renk çeşitliliği de oldukça artmıştır. Özellikle, tek bir kumaş üzerinde birden fazla renk bir arada kombinlenerek kullanılmıştır. Böylece, yaz ve kış mevsimlerinde ferace kullanan bayanların modellerde renk tercihi de giderek değişim uğramıştır.

 

İndirimli ferace modeller burada: https://www.alyadua.com/tesettur-ferace.html

Etiketler :
SON DAKİKA