Haber Atak

En Şık Kadın Saat Modelleri İle Eşsiz Son Dokunuşlar

Kadınlar genel olarak giydikleri elbise, tunik, etek gibi ürünleri farklı aksesuarlar ile taçlandırmayı tercih eder. Bu aksesuarlardan birisi de saatlerdir. Kadın saat modelleri arasında doğru bir seçim yapıldığı takdirde eşsiz güzelliğe sahip kombinler yapılabilir. Sadece zamanı gösteren bir cihaz olmaktan çıkan saatler bu sayede özel günler için son bir dokunuş olarak da kullanılmaktadır. Bileklikli Kadın Saat Modelleri […]

07 Ocak 2019 - 14:14 'de eklendi ve 330 kez görüntülendi.
En Şık Kadın Saat Modelleri İle Eşsiz Son Dokunuşlar


Kadınlar genel olarak giydikleri elbise, tunik, etek gibi ürünleri farklı aksesuarlar ile taçlandırmayı tercih eder. Bu aksesuarlardan birisi de saatlerdir. Kadın saat modelleri arasında doğru bir seçim yapıldığı takdirde eşsiz güzelliğe sahip kombinler yapılabilir. Sadece zamanı gösteren bir cihaz olmaktan çıkan saatler bu sayede özel günler için son bir dokunuş olarak da kullanılmaktadır.

Bileklikli Kadın Saat Modelleri

Sadece saat ile yetinmek istemeyenler için ise bileklikli kadın saat modelleri mevcuttur. Bu saatlerin bileklikleri saat kordonu ve iç kasası ile birebir uyumlu imal ediliyor. Bu sayede iki ürün de sanki bir bütün gibi görünmektedir. Özellikle rose ve altın renklerde bu tarz ürünler bulmak mümkündür. Altın ve rose renginde aynı tonu yakalamak zordur. Fakat bileklikli saat modellerinde aynı renkten bire bir imal edildiği için bu sorun da ortadan kalkıyor.

Kadın Saat Modellerinde İç Kasa Renginin Önemi

İç kasa rengi kadın saat modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. İç kasa rengi açık ise yazlık ve açık renk elbiseler ile daha uyumlu kombinler yapılabilir. Daha koyu renkler ise kış için idealdir. Ayrıca saatin iç kasa rengi ve rakamların rengi de iyi seçilmelidir. Şıklığın yanında işlevini de yerine getirmesi ve saate bakıldığı an rahatlıkla okunabilmesi için bu gereklidir. Farklı tüm modeller https://www.hipicon.com/kadin/aksesuar/saat  adresinde bulunuyor. Buradan istenilen modele hızlı ve güvenli şekilde ulaşmak mümkündür.

Etiketler :
SON DAKİKA