Haber Atak

En Hesaplı Alternatif Reis Bireysel Araç Kiralama

Merkezi Ankara’da bulunan Reis Bireysel Kiralama, otomotiv sektöründe yılların tecrübesi ile kurumsal hizmetler sunuyor. Türkiye genelinde kiralama hizmetleri sunuluyor ve Ankara araç kiralama taleplerinde çok geniş bir yelpazede talepler karşılanıyor. Firmanın araç filosunda 1000’den fazla araç bulunuyor. Özellikle son model araçların sıfır kilometre olması her müşteriye keyifli sürüş deneyimi katıyor. Online olarak firmaya 7/24 ulaşabilirsiniz. […]

05 Mart 2019 - 14:32 'de eklendi ve 140 kez görüntülendi.
En Hesaplı Alternatif Reis Bireysel Araç Kiralama

Merkezi Ankara’da bulunan Reis Bireysel Kiralama, otomotiv sektöründe yılların tecrübesi ile kurumsal hizmetler sunuyor. Türkiye genelinde kiralama hizmetleri sunuluyor ve Ankara araç kiralama taleplerinde çok geniş bir yelpazede talepler karşılanıyor.

Firmanın araç filosunda 1000’den fazla araç bulunuyor. Özellikle son model araçların sıfır kilometre olması her müşteriye keyifli sürüş deneyimi katıyor. Online olarak firmaya 7/24 ulaşabilirsiniz. Bunun için web sitesi üzerinden canlı sohbet sistemi kullanılabilir.

Kiralama, Satın Almaya Göre Daha Avantajlı

Günümüzde artan sigorta poliçeleri, trafik sigortaları, periyodik bakımlar, vergiler araç satın almayı çok masraflı bir hale getiriyor. Bu nedenle araç kiralama bireysel ve kurumsal araç kullanıcıları için daha az maliyetli bir seçenek oluyor.

Reis Bireysel Kiralama kiralanan araçlarla ilgili tüm işlemlerle ilgileniyor. Kasko, sigorta, lastik değişimi, bakım onarım, plaka ruhsat ücretleri, ÖTV, MTV gibi tüm maliyet kalemleri firmanın sorumluluğunda yer alıyor. Özellikle birey olarak tüm bu maliyetleri karşılayarak bir araç sahibi olmak yerine, sizin için bunları karşılayan bir firma üzerinden araç kiralamak bütçenize için daha az maliyetli olacaktır. Bireysel olarak araç için yaptığınız tek harcama deposuna yakıt doldurmakla sınırlı oluyor.

Uzman kadrosu ile kurumsal bir şekilde çalışan firma bireysel senelik araç kiralama hizmetleri sunuyor. Araçla ilgili herhangi bir arıza olduğunda 7/24 yol yardımı sunulması da firmanın hizmet ağının ne kadar geniş olduğunu gösteriyor.

Ayrıca Ankara araba kiralama hizmetleri içinde üreticilerin belirlediği periyotlarda aracınızın yıllık bakım ve onarımlarının yetkili servislerde yapılması da yer alıyor.

Araç kiralayanlar bu periyodik bakımları düzenli takip ettiğinde tüm hizmetlerin çok daha sorunsuz bir şekilde ilerlediği görülüyor. Bakım için yapılması gereken tek şey Reis Bireysel Kiralama yetkililerine

ulaşmak olacaktır. Güvenli araç kullanımı için mevsimine uygun lastik kullanımı çok önemlidir. Bu nedenle kış lastiği için kar yağışı beklenmemelidir. Kiraladığınız araçlarla ilgili kış lastiği taleplerinizi Ekim ayı ile birlikte yapabiliyorsunuz.

Yedek Araç Hizmeti

Kiralanan aracın bakım ve onarım sürelerinde yapılan sözleşme gereğince yedek araç temini yapılıyor. Hatta araçların kaza ve çalınma durumlarında da gerekli adımları takip etmeleri için yetkililere ulaşmaları yeterlidir. Bu durumlarda da yedek araç temin edilebiliyor.

Kurumsal firmalar tüm bu maliyetlerden uzak bir şekilde araç kullanımına giderek, daha az bütçe ile araç ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Bunun yanında bireysel Ankara yıllık araç kiralama hizmetleri ile de bireyler içinde araç satın almanın çok daha hesaplı bir alternatifi elde edilmiş oluyor.

Etiketler :
SON DAKİKA