Haber Atak

Dışişleri Bakanlığı Fransa’daki terör saldırılarını kınadı

Fransa’nın Carcassonne ve Trebes kentlerinde meydana gelen terör olaylarında ölü ve yararlılar bulunmakta. Dışişleri Bakanlığı Fransa’da meydana gelen terör saldırılarını kınadı. Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Fransa’nın Carcassonne ve Trebes kentlerinde meydana gelen ve terör saldırılarının kınandığı açıklandı. Yine Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınları için başsağlığı ve sabır dilenirken yaralı bulunan […]

27 Mart 2018 - 23:37 'de eklendi ve 870 kez görüntülendi.
Dışişleri Bakanlığı Fransa’daki terör saldırılarını kınadı

Fransa’nın Carcassonne ve Trebes kentlerinde meydana gelen terör olaylarında ölü ve yararlılar bulunmakta. Dışişleri Bakanlığı Fransa’da meydana gelen terör saldırılarını kınadı.

Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada Fransa’nın Carcassonne ve Trebes kentlerinde meydana gelen ve terör saldırılarının kınandığı açıklandı. Yine Dışişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada saldırıda hayatını kaybedenlerin yakınları için başsağlığı ve sabır dilenirken yaralı bulunan kişilere de acil şifalar dilendi.

Fransa’da meydana gelen terör saldırısı ile ilgili olarak Türkiye Cumhuriyeti Dışişleri Bakanlığı tarafından bir açıklama yapıldı. Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada Fransa’nın iki şehrinde meydana gelen terör saldırılarının kınandığı ve bu terör saldırılarında ölenlerin yakınları için ve yaralılar için üzüntüler ifade edildi. Ölenleri yakınlarına sabır ve başsağlığı dilendi, yaralılara ise şifa dilendi.

Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklama şu şekildedir:

“Fransa’nın Carcassonne ve Trebes kentlerinde bugün (23 Mart 2018) gerçekleştirilen terör saldırılarını kınıyoruz.

Bu menfur saldırılar neticesinde hayatını kaybedenlerin yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralananlara acil şifalar diliyoruz.”

SON DAKİKA