Haber Atak

Deivid De Souza Fenerbahçe’ye Verdi Veriştirdi

Fenerbahçe tarihinde önemli bir yeri bulunan efsane oyuncu Deivid de Souza, sarı lacivertlilerin son yıllarını değerlendirerek, açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’ye dair yaptığı açıklamalar tepki topladı. Türk Takımlarının Transfer Stratejisi Yanlış 2006 yılında Sporting Lizbon’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Deivid de Souza, sarı lacivertli takımın durum değerlendirmesini yaptı. Çarpıcı konulara değinen Tenis dünyasından haberler Souza Türk kulüplerinin transfer […]

27 Temmuz 2019 - 22:41 'de eklendi ve 177 kez görüntülendi.
Deivid De Souza Fenerbahçe’ye Verdi Veriştirdi

Fenerbahçe tarihinde önemli bir yeri bulunan efsane oyuncu Deivid de Souza, sarı lacivertlilerin son yıllarını değerlendirerek, açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’ye dair yaptığı açıklamalar tepki topladı.

Türk Takımlarının Transfer Stratejisi Yanlış

2006 yılında Sporting Lizbon’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Deivid de Souza, sarı lacivertli takımın durum değerlendirmesini yaptı. Çarpıcı konulara değinen Tenis dünyasından haberler Souza Türk kulüplerinin transfer stratejisini beğenmediğini belirtti. Türk takımlarının transferi enine boyuna değerlendirmeleri gerektiğini ve transfer ettikleri futbolcuların 20 – 23 yaş aralığında olması gerektiğini açıkladı.

Brezilyalı 39 yaşındaki futbol adamı,

Türk kulüpleri transferlerde yanlış adımlar atıyor dedi. ingilizce tenis terimleri sözlüğü Yeni sezonda şampiyonunun Galatasaray olacağına inandığını söyleyen Deivid, orta ölçekli takımların ise şansı olmadığını söyledi. Volkan Demirel konusunda Fenerbahçe’yi haksız bulan Deivid, Volkan için övgü dolu sözler kullandı. Şu dönemde Fenerbahçe’yle bütünleşen tek futbolcunun Volkan olduğunu söyleyen spor adamı, Volkan’a haksızlık yapıldığını belirtti. Volkan’ın takıma büyük katkıları olduğundan söz eden Deivid, eğer Volkan gönderilmek isteniyorsa, güzellikle ayrılmalı açıklamalarını yaptı. https://www.tenisterimleri.com  Tenis maçları hangi kanalda, canlı yayınlanan tenis maçlarını nasıl ve nereden izleyebilirim gibi bir çok sorunun cevabı bu web sitesinde yer alıyor. Ayrıca yeni tenis oynamaya başlayan erkek ve bayan sporcuların en çok merak ettiği, ingilizce tenis terimleri sözlüğü türkçe açıklamalarıyla tenisterimleri sitesinde bulunuyor. Tenis dünyasından haberler ve sporcular ile yapılan diğer röportajları kaçırmayın.

Etiketler :
SON DAKİKA