Haber Atak

Dalyan’da gezilecek Yerler ve aktiviteler

Dalyan, Ege kasabası ruhunu hiç kaybetmeyen Dinamiğini hep koruyan sade ve en güzel tatil beldelerimizdendir. Bu güzelliğin ve sadeliğin içinde çok çeşitliliği de barındıran belde de her mevsim yapılacak pek çok aktivite, görülecek pek çok güzelliği içinde barındırıyor. Her tatilcini mutlaka bir seferde olsa gezip görmesi gereken küçük şirin bir beldedir. Dalyan’da tekne turu alternatif […]

22 Aralık 2017 - 17:19 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.
Dalyan’da gezilecek Yerler ve aktiviteler

Dalyan, Ege kasabası ruhunu hiç kaybetmeyen Dinamiğini hep koruyan sade ve en güzel tatil beldelerimizdendir. Bu güzelliğin ve sadeliğin içinde çok çeşitliliği de barındıran belde de her mevsim yapılacak pek çok aktivite, görülecek pek çok güzelliği içinde barındırıyor. Her tatilcini mutlaka bir seferde olsa gezip görmesi gereken küçük şirin bir beldedir.

Dalyan’da tekne turu alternatif eğlence arayanların en çok katıldığı tur olarak bilinmektedir. Dalyan merkezden hareket eden dalyan tekne turu önce dalyan boğazı, sonra Köyceğiz’den kalkan ve Dalyan’ın tüm güzelliklerini gözler önüne seren finalini de İztuzu’nda denize girerek turunuzu unutulmaz kılabilirsiniz. İsterseniz mavi yengeç ve caretta carettaları görebileceğiniz turlara da katılabilirsiniz.

Likya Kaya Mezarları

Dalyan merkezinden rahatlıkla görülebilen Likya Kayalıklarının muhteşem manzarası şirin beldeye ayrı bir estetik ve güzellik katıyor. Arkeologlar tarafından Kaunos’a özgü olduğu söylenen bu mezarlar, kentin zengin geçmişine de ışık tutarak kentin geleceğine katkıda bulunuyor.

Sizlerde hemen dalyan tekne turlarına katılmak için erken rezervasyon ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz. Marmaris travel agency firmasının sağlamış olduğu ayrıcalıklardan hemen yararlanmak ve dalyan tekne turu hakkında bilgi almak için marmaristravelagency.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İletişim sayfasında iletişim kurabilir farklı aktiviteler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA