Haber Atak

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Beyoğlu ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu altıncı olağan kongreye katılarak bir konuşma yaptı. Gerçekleştirdiği konuşmaya salonu dolduran partililere katılımları için teşekkür ederek başlayan Erdoğan kuruluşundan bugüne dek emeği geçen ve vefat etmiş olan Beyoğlu teşkilatında görevde bulunmuş olanlara rahmet dileyerek sürdürdü. 16 Nisan halk oylamasında İstanbul ortalamasına eş değer olan […]

30 Mart 2018 - 0:37 'de eklendi ve 1244 kez görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ak Parti Beyoğlu ilçe teşkilatının düzenlemiş olduğu altıncı olağan kongreye katılarak bir konuşma yaptı. Gerçekleştirdiği konuşmaya salonu dolduran partililere katılımları için teşekkür ederek başlayan Erdoğan kuruluşundan bugüne dek emeği geçen ve vefat etmiş olan Beyoğlu teşkilatında görevde bulunmuş olanlara rahmet dileyerek sürdürdü. 16 Nisan halk oylamasında İstanbul ortalamasına eş değer olan % 50 seviyelerinde kalan Beyoğlu için daha yüksek beklenti içerisinde olduğunu belirtirken bu hedefin Mart 2019 seçimlerinde gerçekleşmesi gerektiğini ve şimdiden çalışmaları başlatmaları gerektiğini belirtti.

Her ne kadar başkaları burayı sembolleştirmeye çalışsa da Beyoğlu’nun tercihini kendilerinden yana kullanmasından memnun olduğunu da sözlerine ekleyen Cumhurbaşkanı gördükleri oyunları birlikte bozduklarını ‘Milletimiz ile beraber bu oyunu gördük’ ifadeleri ile dile getirdi. Bundan sonra işin daha kolay olacağını, toplumun her kesiminde hedefe kilitlenildiğini açıklamalarında yer vererek hiç bir konuda ve yerde geri gitmenin söz konusu olamayacağını vurguladı. Beyoğlu’lu hemşerilerin belediye ile ilgili işlemlerinin % 95’e vara oranda online olarak takip edilmesinin memnuniyet verici olduğunu anlattı.

Haliç Kongre Merkezinde düzenlenen 6. Olağan Kongre kapsamında konuşmasını sürdüren Erdoğan Beyoğlu ilçe sınırları içerisinde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm çalışmaları ve sonuçları hakkında da bilgilere yer verdi. Kentsel dönüşüm esnasında 120 yıl kadar geriye gidilerek bulunan hak sahiplerinin olduğu ve gerekli işlemlerin yapılması neticesinde hakların sahiplerini bulduğu bilgisini de burada paylaştı. Konuşmasının sonunda Erdoğan’a hediye takdimi gerçekleştirildi.

SON DAKİKA