Haber Atak

Comolli’ye Çok Sert Tepki: 100 Kişilik Listesini Ağzına Tıkın, Gitsin!

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı, Bloomberg’de yayınlanan Spor Saati programında spor gündemine dair değerlendirmelerde bulundu ve Fenerbahçe yönetimindeki zaafiyete dikkat çekti.   Bloomberg’de yayınlanan Spor Saati programında spor gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Fenerbahçe yönetiminde problem olduğuna vurgu yaptı.   “Ali Koç Kendini Bu Hallere Düşürmemeliydi” Ali Koç’un tribünlere gitmesini “Bir başkanın yapacağı […]

11 Ekim 2018 - 23:21 'de eklendi ve 457 kez görüntülendi.
Comolli’ye Çok Sert Tepki: 100 Kişilik Listesini Ağzına Tıkın, Gitsin!

Habertürk Yazarı Fatih Altaylı, Bloomberg’de yayınlanan Spor Saati programında spor gündemine dair değerlendirmelerde bulundu ve Fenerbahçe yönetimindeki zaafiyete dikkat çekti.

 

Bloomberg’de yayınlanan Spor Saati programında spor gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Fenerbahçe yönetiminde problem olduğuna vurgu yaptı.

 

“Ali Koç Kendini Bu Hallere Düşürmemeliydi”

Ali Koç’un tribünlere gitmesini “Bir başkanın yapacağı en son şeydir” şeklinde değerlendiren Altaylı, “Fenerbahçe’nin efsane başkanı olmaya aday bir başkan kendini bu hallere düşürmemeliydi, büyük yanlışlar yapıyor. Bu takımı da olumsuz etkiliyor. Tribüne giderek ‘Ne deseniz haklısınız’ diyerek futbolcuları satarsan onların da ayakları titrer.” ifadelerini kullandı.

 

“100 Kişilik Listesini Comolli’nin Ağzına Tıkın”

Futbolcuların stres altında olduğunu ve bunun performanslarına yansıdığını dile getiren Altaylı, Comolli’yi sert bir dille eleştirdi. Altaylı, “Comolli’yi yollayın. Elinde 100 kişilik listesi olan adam bu transferleri yaptıysa listeyi kıvırıp ağzına tıkın, gitsin. Şu anda Fenerbahçe’de suçlanacak en son adam Cocu.” şeklinde konuştu.

 

“Volkan’ın Densizlik Yaptığından Zerre Şüphem Yok”

Altaylı, Fenerbahçe’de Volkan, Aatif, Dirar’ın kadro dışı kalmasıyla ilgili değerlendirmesinde “Volkan’ın densizlik yaptığından, garip konuşma yaptığından zerre şüphe duymuyorum. Volkan muhakkak bir şey yapmıştır ki Ali Koç onun kadro dışı bırakılmasına izin verdi. Volkan bilindik üslubuyla muhakkak bir şey yaptı. ” dedi.

SON DAKİKA