Haber Atak

Cocu’dan Volkan Demirel Açıklaması: Bir Daha Asla Oynamayacağı…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Hollanda basınına kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Cocu, Fenerbahçe’nin içerisinde bulunduğu durumla ilgili de konuştu. Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Hollanda basınına Türkiye’deki kariyeri,Fenerbahçe’nin durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kulübün mali durumunun transfer politikalarına da yansıdığını belirten Cocu, “Belli bir sayıyı geçmemeliydik. Aldığımız oyuncuların Türkiye Ligini tanıması gerekiyor. Bu da biraz zaman […]

12 Ekim 2018 - 23:33 'de eklendi ve 445 kez görüntülendi.
Cocu’dan Volkan Demirel Açıklaması: Bir Daha Asla Oynamayacağı…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Phillip Cocu, Hollanda basınına kariyeriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Cocu, Fenerbahçe’nin içerisinde bulunduğu durumla ilgili de konuştu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cocu, Hollanda basınına Türkiye’deki kariyeri,Fenerbahçe’nin durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kulübün mali durumunun transfer politikalarına da yansıdığını belirten Cocu, “Belli bir sayıyı geçmemeliydik. Aldığımız oyuncuların Türkiye Ligini tanıması gerekiyor. Bu da biraz zaman alacak” dedi

 “Kendimi Kulübe Adadım”

Başkan Ali Koç ve Sportif Direktör Comolli ile neredeyse her gün görüştüğünü belirten Hollandalı teknik adam, “Her açıdan artık çok farklı bir dünyada yaşıyorum. Kendimi şu an kulübe adadım.Farklı bir yapıya alışmaya çalışıyoruz. Fenerbahçe, Türkiye’de kültürel bir değişime gitmek isteyen ilk kulüp.” şeklinde konuştu.

“Sonuçlar Fenerbahçe İçin Hayal Kırıklığı”

Cocu, Fenerbahçe’nin şu an içinde bulunduğu durumun kabul edilemez olduğunu dile getirirken, zor bir durumda olduklarını, takımın istikrarsız olduğunu kaydetti. Takıma inanmanın önemine dikkat çeken Cocu, “Yapılan eleştirileri anlıyorum. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp ve sonuçlar hayal kırıklığı yaratıyor. Böyle dönemlerde de taraftarların eleştirileri olabiliyor” ifadelerini kullandı.

“Hiçbir Zaman Oynamayacağı Anlamına Gelmez”

Volkan’ın kadro dışı kalmasıyla ilgili konuşan Cocu, Volkan’ın kulüp için önemli olduğunun altını çizerek “Kendini bu kulübe adamış birisi olduğunu biliyorum. Ama Volkan bir hata yaptı. Bu bir daha asla oynamayacağı anlamına gelmiyor” dedi.

SON DAKİKA