Haber Atak

Çatı Çıkış Merdivenleri

  Evimizde veya ofis gibi ortamlarımızda bulunan çatı katlarını genellikle eşyalarımızı koyduğunuz, pek uğramadığımız alanlar olarak görürüz. Oysa bu ortamları renklendirmek ve yaşanabilir hale getirebilmek için birçok çözüm yolu bizleri beklemektedir. Son yılların mimarisinde çatı katlarına ve tavan arası bölümlerine daha çok önem verilmeye başlamış, bu ortamları ferah ve şık bir dekorasyonla yaşanır hale getirme […]

05 Mayıs 2018 - 13:15 'de eklendi ve 77 kez görüntülendi.
Çatı Çıkış Merdivenleri

 

Evimizde veya ofis gibi ortamlarımızda bulunan çatı katlarını genellikle eşyalarımızı koyduğunuz, pek uğramadığımız alanlar olarak görürüz. Oysa bu ortamları renklendirmek ve yaşanabilir hale getirebilmek için birçok çözüm yolu bizleri beklemektedir. Son yılların mimarisinde çatı katlarına ve tavan arası bölümlerine daha çok önem verilmeye başlamış, bu ortamları ferah ve şık bir dekorasyonla yaşanır hale getirme anlayışı artmıştır.

Çatı veya tavan arası bölümlerinde iyi bir dekorasyon oluşturmaya geçmeden önce bu alanlarda aydınlatma ve yalıtım konularını ele almak gerekir. Eğer bu alanları aktif olarak kullanacaksak veya eşyalarımızı koysak bile çatı bölümlerinde evimizdeki şıklığı yakalayacaksak, seçtiğimiz yalıtım ürünlerinin de mimari bir bütünlük yaratması gerekir. Çatı pencereleri, tavanları, eşyaları ve merdivenleri birbiri ile renk ve tarz bakımından uyumlu halde olmalıdır.

Çatı ve tavan katlarını dizayn ederken özellikle bu alanlara kolayca giriş çıkış sağlayan merdiven seçimine önem vermemiz gerekir. Son yılların gözde çatı merdiveni modelleri size şık bir dekorasyon yaratma şansı sunmaktadır. Farklı renk ve malzemeden üretilen bu merdivenler istediğimiz gibi ahşap ya da metal görünümünü oluşturmamızı sağlayabilir.

Tavandan aşağı açılan, katlanan, teleskopik, otomatik veya taşınır çatı merdivenleri sizlere şık bir görünüm kazandırdığı gibi pratik kullanım fırsatı da sunmaktadır. Sürekli göz önünde olmayan, eşyalarınız için size geniş yer sağlayan bağlantılı merdivenler için firmamızın geniş ürün katalogunu inceleyebilirisiniz.

Buna benzer diğer konuma ise https://www.katlanircatimerdiveni.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Etiketler :
SON DAKİKA