Haber Atak

Bolu’da Kamyonet İle Otomobil Kazası: 9 Yaralı

D-100 kara yolundan Ankara yönünde doğru yol almakta olan Halil Kayalı kontrolündeki kamyonet ile D-100 kara yolundan Anadolu Otoyolu’na girmek isteyen Nihat Karakoç kontrolündeki araç ile kazaya karıştı. Kaza sonucunda, sürücüler ile araçtaki Serpil, Mehmet Yusuf ve Eslem Karakoç ile Erdoğan ve Emine Kızılırmak, kamyonette yer alan Kezban Kayalı ve Ergin Cıbır yaralandı. Diğer sürücülerin […]

05 Şubat 2019 - 1:18 'de eklendi ve 437 kez görüntülendi.
Bolu’da Kamyonet İle Otomobil Kazası: 9 Yaralı

D-100 kara yolundan Ankara yönünde doğru yol almakta olan Halil Kayalı kontrolündeki kamyonet ile D-100 kara yolundan Anadolu Otoyolu’na girmek isteyen Nihat Karakoç kontrolündeki araç ile kazaya karıştı.

Kaza sonucunda, sürücüler ile araçtaki Serpil, Mehmet Yusuf ve Eslem Karakoç ile Erdoğan ve Emine Kızılırmak, kamyonette yer alan Kezban Kayalı ve Ergin Cıbır yaralandı. Diğer sürücülerin haber vermesi üstüne olay bölgesine çok sayıda ambulans ile kaza kırım ekipleri yönlendirildi.

Yaralılar arasından yedi kişi, olay bölgesine intikal eden sağlık ekiplerince Yeniçağa, Gerede ve Bolu’da yer alan çeşitli hastanelere sevk edildi. Araç içerisinde mahsur kalan ve yardım bekleyen Emine ile Erdoğan Kızılırmak ise Bolu Belediyesi İtfaiyesi Kaza Kırım Ekipleri tarafından yer aldıkları yerden çıkartılarak Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi Köroğlu Ünitesi Acil Servisine getirildi.

Ortaya çıkan kaza sebebiyle D-100 kara yolunun Ankara yolu üzerinde Anadolu Otoyolu’na girişlerde ulaşım bir süre kontrollü bir şekilde sağlandı. Ulaşım, kazaya karışan araçların kaldırılmasının sonrasında trafik yeniden eski haline geri getirildi.

SON DAKİKA