Haber Atak

Beylizdüzü’nde Genç Kadına Silahlı Suikast

İstanbul Beylikdüzü’nde park durumunda yer alan lüks otomobil içerisinde olan bir kadına silahlı saldırı meydana getirildi. Beylikdüzü’nde lüks bir aracı içerinde yer alan genç bir kadına silahlı saldırı gerçekleştirildi. Silahlı saldırı neticesinde genç kadın ağır yaralanırken, olayı meydana getiren şüpheli bölgeden hızla uzaklaştı. Genç kadının olay bölgesine gelen ailesi sinir krizleri yaşadı. Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi […]

13 Eylül 2018 - 18:04 'de eklendi ve 331 kez görüntülendi.
Beylizdüzü’nde Genç Kadına Silahlı Suikast

İstanbul Beylikdüzü’nde park durumunda yer alan lüks otomobil içerisinde olan bir kadına silahlı saldırı meydana getirildi.

Beylikdüzü’nde lüks bir aracı içerinde yer alan genç bir kadına silahlı saldırı gerçekleştirildi. Silahlı saldırı neticesinde genç kadın ağır yaralanırken, olayı meydana getiren şüpheli bölgeden hızla uzaklaştı. Genç kadının olay bölgesine gelen ailesi sinir krizleri yaşadı.

Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Hanımeli Sokak üstünde ortaya çıkan bu silahlı saldırı olay iddialara doğrultusunda şöyle gerçekleşti. Sokak üstünde seyir halinde olan lüks bir aracın yanına başka bir araç geldi. Araç içerisindeki kimliği ortaya çıkmayan kişi ya da kişiler, lüks araca kurşun yağdırdı. Silahlı saldırı neticesinde lüks otomobilin içinde yer alan Aslı Ç. adlı genç kadın ağır bir şekilde yaralandı.

Silah sesleri gelmesi üstüne sokağa dökülen mahalle sakinleri yaralı kadını otomobilin içinden çıkararak sağlık ekiplerine yönlendirdi. Ağır yaralı olduğu ortaya çıkan genç kadın çevrede yer alan özel bir hastaneye sevk edilerek tedavi altına alındı. Silahlı saldırıyı yaparak olay bölgesinden hızla kaçan şüphelinin yakalanması konusunda ise geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

SON DAKİKA