Haber Atak

Bakan Soylu Trafik Kazalarını Bitirmek İçin Düğmeye Bastı

İçişleri Bakanı olarak görev yapan Süleyman Soylu, trafik kazalarının terör kadar can sıkıcı duruma geldiğinin altını çizerek, “Her kişinin emniyet kemeri takmasını kesinlikle ve kesinlikle temin edeceğiz. Araç başında cep telefonu kullanımını kesinlikle ve kesinlikle sona erdireceğiz” sözlerini söyledi. İçişleri Bakanlığı’nın öncülüğünde devam ettirilen ve trafik kazalarını bitirmeye yönelik yapılan ‘Bu yolda hep birlikteyiz’ sloganı […]

07 Eylül 2018 - 21:24 'de eklendi ve 318 kez görüntülendi.
Bakan Soylu Trafik Kazalarını Bitirmek İçin Düğmeye Bastı

İçişleri Bakanı olarak görev yapan Süleyman Soylu, trafik kazalarının terör kadar can sıkıcı duruma geldiğinin altını çizerek, “Her kişinin emniyet kemeri takmasını kesinlikle ve kesinlikle temin edeceğiz. Araç başında cep telefonu kullanımını kesinlikle ve kesinlikle sona erdireceğiz” sözlerini söyledi.

İçişleri Bakanlığı’nın öncülüğünde devam ettirilen ve trafik kazalarını bitirmeye yönelik yapılan ‘Bu yolda hep birlikteyiz’ sloganı ile trafikte yeni bir proje konusunda düğmeye basıldı. Projenin tanıtım etkinliği, Ankara’da Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı Konferans Salonu’nda meydana getirildi. Programa, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile beraber Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin ve Emniyet Genel Müdürü Celal Uzunkaya ile jandarma ve polisler yer aldı.

Program çerçevesi içerisinde konuşma meydana getiren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, trafik kazaları hususunda farkındalığı ortaya çıkarmak, kararlılığı bir üst konuma taşımak ve milletin desteğine başvurmak üzere ‘Bu yolda hep birlikteyiz’ ismi altında bir proje meydana getirdiklerini ifade etti. İçişleri Bakanlığı olarak trafik önlemleri konusunda ısrarcı ve kararlı olduklarını belirten Süleyman Soylu trafik kazalarını bitirmek için ne gerekiyorsa yapacakları sinyallerini verdi.

SON DAKİKA