Haber Atak

Apple, iPhone X ‘e Yeni Renk Kattı

Apple’nin Kasım ayında piyasaya sürdüğü yeni modeli iPhone X’in sadece Silver ve Space Gray renk seçenekleri ile sevenlerinin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almış bulunuyordu. Appel’dan yapılan açıklamada bir sonraki serinin yeni ve farklı bir renk seçeneği ile piyasaya çıkacağı ve kullanıcıların göz zevkine hitap edeceği savunuldu.  Merkezi Cupertino’da bulunan bu şirketin son günlerde piyasaya […]

27 Mart 2018 - 23:42 'de eklendi ve 254 kez görüntülendi.
Apple, iPhone X ‘e Yeni Renk Kattı

Apple’nin Kasım ayında piyasaya sürdüğü yeni modeli iPhone X’in sadece Silver ve Space Gray renk seçenekleri ile sevenlerinin beğenisine sunulmak üzere raflardaki yerini almış bulunuyordu. Appel’dan yapılan açıklamada bir sonraki serinin yeni ve farklı bir renk seçeneği ile piyasaya çıkacağı ve kullanıcıların göz zevkine hitap edeceği savunuldu.  Merkezi Cupertino’da bulunan bu şirketin son günlerde piyasaya çıkarmayı düşündüğü altın renkli iPhone X üzerinde düşündüğü ileri sürülüyor.

Appel son yıllarda özelikle cep telefonu serilerinde renk seçeneklerini oldukça arttırmıştı. İlk ürünlerin satışa çıkarıldığı renk siyah iken şimdilerde piyasaya sürülen yeni model Apple modellerinde pembe ve altın sarısı gibi göz alıcı renkler de bulunuyor. Son olarak piyasaya sürülen Apple’nin en yeni modeli olan iPhone X’in renkleri arasında bu pembe ve altın rengi bulunmuyor. Merkezden yapılan açıklamada bu iki rengin kullanılmamasının sebepleri arasında stok sıkıntısı sebebiyle üretim yapılamamsı olarak açıklandı.

iPHONE X ARTIK ALTIN RENGİNDE

iPhone X’in satışlarının artması ve depo sıkıntısının ortadan kalkması durumunda yeni iPhone X’lerin piyasadaki yerini alacağı söyleniyor.  Apple’nin merkezinde sızdırılan haberlere göre Apple’nin piyasaya sunacağı yeni modelinin adının “Bush Gold” olduğu ifade edildi. Bu adın verildiği modelin son günlerde raflardaki yerini alması ve sevenleri ile buluşacağı söyleniyor. Bu konuda beklentilerini dile getiren müşterileri yeni ürünün pembe renklerde üretilmesi konusunda isteklerini ifade ettiler.

SON DAKİKA