Haber Atak

Anne ve Kızı 4 Gün Sonra Evde Ölü Bulundu

Akdeniz bölgesinin nezih şehirleri arasında gösterilen Isparta’nın Eğirdir kazasında yaşamını devam ettirmekte olan 70 yaşındaki Fadime Dolaksız ve 44 yaşında olan kızı Halime Dolaksız, evde hayatını kaybetmiş bir şekilde bulundu. Sobadan çıkan karbonmonoksit gazından zehirlendikleri iddia edilen anne ve kızın kesin ölüm sebebi otopsi işleminin yapılmasının sonrasında netlik kazanacak. Eğirdir’e bağlı Barla köyünde hayatını sürdüren […]

16 Nisan 2018 - 15:38 'de eklendi ve 211 kez görüntülendi.
Anne ve Kızı 4 Gün Sonra Evde Ölü Bulundu

Akdeniz bölgesinin nezih şehirleri arasında gösterilen Isparta’nın Eğirdir kazasında yaşamını devam ettirmekte olan 70 yaşındaki Fadime Dolaksız ve 44 yaşında olan kızı Halime Dolaksız, evde hayatını kaybetmiş bir şekilde bulundu. Sobadan çıkan karbonmonoksit gazından zehirlendikleri iddia edilen anne ve kızın kesin ölüm sebebi otopsi işleminin yapılmasının sonrasında netlik kazanacak.

Eğirdir’e bağlı Barla köyünde hayatını sürdüren Fadime ve kızı Halime Dolaksız’dan geride bıraktığımız hafta perşembe gününden bu zamana dek haber alamayan komşuları ve akrabaları, dün eve geldiklerinde kapıyı açan olmayınca güvenlik güçleri tarafından yardım talep edildi. İhbar yapılması üstüne bölgeye intikal eden jandarma ekipleri girdikleri evde anne ve kızının cansız bedeniyle karşılaştı. Gerçekleştirilmiş olan ilk incelemede sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlendiği öngörülen anne ve kızının cenazesi otopsi yapılması üzere morga götürüldü.

Fadime ve Halime Dolaksız’ın geride bıraktığımız ay marketten alışveriş meydana getirirken güvenlik kameralarına yansıyan görüntüleri meydana geldi. Markete giden 70 yaşındaki anne Fadime Dolaksız’ın bir süre oturduktan sonra kızıyla beraber elindeki poşetlerle marketten çıktığı görüntülerde yer aldı.

SON DAKİKA