Haber Atak

Anlaşmalı Boşanma

  Boşanma süreci sinirleri oldukça yıpratabilecek ve aynı zamanda zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu nedenle ilk olarak sağlanması gereken şey anlaşmalı boşanma olmalıdır. Uzun yıllardır davalarına bakmış olduğumuz müvekkillerin haklarını alabilmeleri için çok fazla çalışıyoruz ve sonunda bunu başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman avukatlarımız verdikleri hizmetler sayesinde sizin için oldukça sıkıntılı olabilecek olan bu […]

26 Kasım 2018 - 20:52 'de eklendi ve 148 kez görüntülendi.
Anlaşmalı Boşanma

 

Boşanma süreci sinirleri oldukça yıpratabilecek ve aynı zamanda zorlayıcı bir süreç olabilir. Bu nedenle ilk olarak sağlanması gereken şey anlaşmalı boşanma olmalıdır.

Uzun yıllardır davalarına bakmış olduğumuz müvekkillerin haklarını alabilmeleri için çok fazla çalışıyoruz ve sonunda bunu başarmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Alanında uzman avukatlarımız verdikleri hizmetler sayesinde sizin için oldukça sıkıntılı olabilecek olan bu boşanma sürecinin en az zararla bitirebilmesi için çalışıyoruz. http://www.bilalcelik.av.tr/ internet adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Boşanma Davası Süreçleri

Öncelikli olarak boşanma sürecinin başlaması için bizlere sizi temsil etmek üzere vekalet vermeniz gerekecektir. Vekaletin verilmesi ile birlikte geri kala bütün süreçler tarafımızca sizleri hiç yormadan yürütülecektir. Bütün bu süreç içerisinde karşı taraf avukatları ile ve karşı tarafla daha kalıcı ve dava sürecinin uzatılmadan anlaşmalı boşanma gerçekleştirilebilmesi için görüşmeler yapılacaktır. Eğer karşı taraf karşılıklı anlaşma yoluna gider ise daha kısa sürelerde davaların sonuçlanabilmesi de sağlanabilecektir. Ancak diğer yolun seçilmesi durumunda da psikolojik olarak oldukça yorucu bir süreç içerisine girilecektir.

Diğer davalarda olduğu gibi boşanma davalarında kanunlarca verilmiş olan hakların doğru alınabilmesi için avukatın temsil etmesi daha doğru olacaktır. Özellikle boşanma süreçlerinin psikolojik olarak yıpratıcı oldukları düşünülecek olursa anlaşmalı boşanma seçeneğinin iki taraf için de daha doğru olacağı yadsınamaz bir gerçektir. Bu nedenle zaten yıpranmış olan karşılıklı ilişkilerin daha fazla yıpranmaması için avukatlarımız tarafından anlaşmalı boşanma seçeneği  üzerinde çalışılmaktadır.

 

Etiketler :
SON DAKİKA