Haber Atak

Altıncı Kattan Yere Düşen Genç Anne Sevenlerini Üzdü

Marmara bölgesi illerinden olan Tekirdağ’ın Çerkezköy kazasında, altıncı kattaki dairesinin balkonundan düştüğü iddia edilen 1 çocuk annesi 25 yaşındaki Seren Aydın hayata gözlerini yumdu. Eşi sinir krizi geçirdi. Meydana gelen bu olay, geride bıraktığımız Pazar günü akşam saatlerinde, Çerkezköy Cumhuriyet Mahallesi Tepe Emlak Konutları A- 15 blokta ortaya çıktı. Evinin balkonunda yer alan, evli ve […]

06 Ağustos 2018 - 20:42 'de eklendi ve 350 kez görüntülendi.
Altıncı Kattan Yere Düşen Genç Anne Sevenlerini Üzdü

Marmara bölgesi illerinden olan Tekirdağ’ın Çerkezköy kazasında, altıncı kattaki dairesinin balkonundan düştüğü iddia edilen 1 çocuk annesi 25 yaşındaki Seren Aydın hayata gözlerini yumdu. Eşi sinir krizi geçirdi.

Meydana gelen bu olay, geride bıraktığımız Pazar günü akşam saatlerinde, Çerkezköy Cumhuriyet Mahallesi Tepe Emlak Konutları A- 15 blokta ortaya çıktı. Evinin balkonunda yer alan, evli ve 1 çocuk annesi Seren Aydın, henüz ortaya çıkmayan bir sebepten ötürü 6’ncı kattan düştü.

Genç kadının düştüğüne tanıklık eden vatandaşlar, sağlık ve polis ekiplerine haberdar etti. İhbarla bölgeye intikal eden sağlık görevlileri, ağır yaralı Aydın’ı ilk müdahalesinin sonrasında ambulansla Çerkezköy Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Aydın, doktorların tüm müdahalelerine karşın yaşama tutunamadı. Acı haber üstüne Seren Aydın’ın eşi Samet Aydın ve yakınları, sinir krizi geçirdi. Genç annenin cansız bedeni, otopsi işlemi yapılmak üzere İstanbul Adli Tıp Kurumu’na getirildi.

Polis, genç kadının ölümüyle alakalı olarak soruşturma açarken, Cumhuriyet Savcısı Güray Ataş ise olay bölgesinde incelemeler gerçekleştirdi. 25 yaşındaki Seren Aydın’ın, özel bir hastanede çalıştığı, çocuğunun ise 2 yaşında olduğu ortaya çıktı.

SON DAKİKA