Haber Atak

Alaattin Çakıcı Başka Cezaevine Nakledildi

İç Anadolu bölgesi illerinden olan Kırıkkale’nin Keskin ilçesindeki T Tipi Kapalı Cezaevi’nde hükümlü olarak yatan ve Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi altına alınan Alaattin Çakıcı, bu sabaha karşı saat 05.00 sularında Sincan Kapalı Cezaevi’ne nakil işlemi yapıldı. Alaattin Çakıcı’nın Kırıkkale’den bu sabah saat 05.00 sularında Sincan Kapalı Cezaevi’ne yollandığı ifade edildi. Çakıcı, 7 Haziran 2017 […]

13 Ağustos 2018 - 20:03 'de eklendi ve 351 kez görüntülendi.
Alaattin Çakıcı Başka Cezaevine Nakledildi

İç Anadolu bölgesi illerinden olan Kırıkkale’nin Keskin ilçesindeki T Tipi Kapalı Cezaevi’nde hükümlü olarak yatan ve Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde tedavi altına alınan Alaattin Çakıcı, bu sabaha karşı saat 05.00 sularında Sincan Kapalı Cezaevi’ne nakil işlemi yapıldı.

Alaattin Çakıcı’nın Kırıkkale’den bu sabah saat 05.00 sularında Sincan Kapalı Cezaevi’ne yollandığı ifade edildi. Çakıcı, 7 Haziran 2017 tarihinde Bolu F Tipi Cezaevi’nden Keskin T Tipi Kapalı Cezaevi’ne nakil işlemi tamamlandı. Bir süre sonra sağlık problemleri sebebiyle Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nde hazırlanan özel bir odaya nakledilerek burada tedavisi devam eden Alaattin Çakıcı’ya Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’de geçmiş olsun ziyareti yapmıştı.

Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’nce 22 Haziran’da bir araya getirilen ve Kırıkkale Cumhuriyet Başsavcılığı’na yollanan ‘süresiz sağlık kurulu’ raporunda, Alaattin Çakıcı’ya ziyaretçi sınırının kaldırılması talebi yapılmıştı. Kırıkkale İl Sağlık Müdürü olarak görev yapan Feramiş Ender Güngüneş ve Yüksek İhtisas Hastanesi Başhekimi Tekin Akça ile altı uzman doktorun imzaladığı ‘süresiz sağlık kurulu’ raporunda Çakıcı’da on altı hastalığın bulunduğu, altı tanesinin ölümcül risk taşıdığı ifade edilmişti.

SON DAKİKA