Haber Atak

Adana’da Cadde Ortasında İnfaz

Akdeniz bölgesinde bulunan ve Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri Adana’da tarım şirketi sahibi 43 yaşındaki Ekrem Şenel’in ölümünü yol açan Musa Zehir, 3 milyon Türk Lirası alacağını tahsil edemediği gerekçesiyle cinayeti işlediğini iddia etti. Meydana gelen bu cinayet, geride bıraktığımız gün Seyhan ilçesi Fuzuli Caddesi’nde yaşandı. Cadde üstünde otomobilini park eden Ekrem Şenel’in yanına giden […]

19 Nisan 2018 - 19:02 'de eklendi ve 350 kez görüntülendi.
Adana’da Cadde Ortasında İnfaz

Akdeniz bölgesinde bulunan ve Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri Adana’da tarım şirketi sahibi 43 yaşındaki Ekrem Şenel’in ölümünü yol açan Musa Zehir, 3 milyon Türk Lirası alacağını tahsil edemediği gerekçesiyle cinayeti işlediğini iddia etti.

Meydana gelen bu cinayet, geride bıraktığımız gün Seyhan ilçesi Fuzuli Caddesi’nde yaşandı. Cadde üstünde otomobilini park eden Ekrem Şenel’in yanına giden Musa Zehir, on üç el ateş etti. Göğsüne altı tane kurşun isabet gelen Şenel, çevredeki vatandaşların haber etmesi üstüne 112 acil servis bölgeye sevk edildi ve ambulansla Özel Adana Hastanesi’ne götürüldü. Ağır yaralanan Ekrem Şenel gerçekleştirilen müdahaleye karşın kurtarılamadı. Olay bölgesinden kaçan saldırgan Musa Zehir ise kısa zaman sonra olayda kullandığı tabancayla ele geçirildi.

Cinayet Büro Amirliği ekipleri tarafından sorgu işlemi yapılan Musa Zehir, yaptıkları ticaretin ardından Ekrem Şenel’den 3 milyon Türk Lirası alacağı olduğunu, tahsil edemediğini iddia etti. Cinayeti bu sebeple işlediğini belirten Musa Zehir, Şenel’in piyasaya da 300 milyon Türk Lirası borcu olduğunu da söyledi. Sorgusunun sonrasında adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklanarak cezaevine yollandı.

Etiketler :
SON DAKİKA