Haber Atak

3 Kadından 9 Çocuğu Olan Türkücüden Feministleri Kızdıracak Açıklama!

Geçtiğimiz günlerde tekrar baba olan türkücü İzzet Yıldızhan kendisine yönelik yapılan eleştirilere cevap verdi.   Geçtiğimiz günlerde dokuzuncu kez baba olan ve 3 ayrı kadından 9 çocuğu bulunduğu için eleştirilerin hedefi olan türkücünün açıklamaları feministleri kızdıracak nitelikte.   “Beni eleştirenlerin hepsi feminist” diyen Yıldızhan, “Hayatımı doğru yaşıyorum. Üç beş çapulcunun ne dediği umrumda değil. Büyük […]

29 Ocak 2018 - 23:14 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.
3 Kadından 9 Çocuğu Olan Türkücüden Feministleri Kızdıracak Açıklama!

Geçtiğimiz günlerde tekrar baba olan türkücü İzzet Yıldızhan kendisine yönelik yapılan eleştirilere cevap verdi.

 

Geçtiğimiz günlerde dokuzuncu kez baba olan ve 3 ayrı kadından 9 çocuğu bulunduğu için eleştirilerin hedefi olan türkücünün açıklamaları feministleri kızdıracak nitelikte.

 

“Beni eleştirenlerin hepsi feminist” diyen Yıldızhan, “Hayatımı doğru yaşıyorum. Üç beş çapulcunun ne dediği umrumda değil. Büyük çocuklarımın annesi 26 yıldır hayatımda. Sonrasında olan ilişkilerimi ikinci, üçüncü kadın varmış gibi algıladılar. Tutturdular neden resmi nikah yok diye, batıyor demek ki. Ben zaten o insanla Allah katında evliyim. Allah’a inanan insanın imam nikahının olmaması mümkün değil. Ama üç ayrı kadından çocuklarım olduğu için ortada üç nikahsız kadın varmış gibi anlaşılıyor. ”

 

“Kendini Feminist Zannedenler Üzerine Görev Düşüyormuş Gibi..”

Feministler tarafından eleştirdiğini söyleyen türkücü, “Kendini feminist zanneden hanımlar sanki üzerlerine görev düşüyormuş gibi konuşuyorlar. Mutsuzlar, feminist kadınların hepsi mutsuzdur. Özel hayatlarında bir erkek tarafından terkedilmiştir. Erkeklere karşı acımasızlar. Sadece bana değil, bütün erkeklere karşı böyle bunlar. Kendince benim zayıf tarafımı yakaladığını zannediyor, nikahsız bilmem ne.. Ben onun için bir erkek objeyim. Beni eleştirenlerin hepsi feminist. Eşitiz diye bağırıyorlar, pozitif ayrımcılık bekliyorlar. Eşitsek ne pozitif ayrımcılığı? Eşit değilsek gücümüzü kabul edin. ” ifadelerini kullandı.

 

Çocukları için servet harcadığını, annelerini ise şirketin ortağı yaptığını söyleyen türkücü, “Ben farklı adamım. Bana emek vermiş insanı asla zorda bırakmam. En küçük ihtiyaçları benim sorumluluğumda” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA