Haber Atak

Sanal Ofis

Çalışan pek çok insanın genellikle bir ofise ihtiyacı vardır. Ancak bazı durumlarda bu ortadan kalkmakta ve insanlar ofis olmadan da rahatlıkla çalışabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ve iş alanlarının artmasıyla ortaya çıkan bu durum ofise sahip olmayan kişilerin bazı sıkıntılar yaşamasına sebep olmuştur. Bu sıkıntılardan en büyüğü çalışan kişinin belli bir işyeri adresinin olmamasıdır. Bu adresin olmamasına […]

08 Ocak 2019 - 9:52 'de eklendi ve 264 kez görüntülendi.
Sanal Ofis


Çalışan pek çok insanın genellikle bir ofise ihtiyacı vardır. Ancak bazı durumlarda bu ortadan kalkmakta ve insanlar ofis olmadan da rahatlıkla çalışabilmektedir. Teknolojinin gelişmesi ve iş alanlarının artmasıyla ortaya çıkan bu durum ofise sahip olmayan kişilerin bazı sıkıntılar yaşamasına sebep olmuştur. Bu sıkıntılardan en büyüğü çalışan kişinin belli bir işyeri adresinin olmamasıdır. Bu adresin olmamasına bağlı olarak kargolar gönderilememekte ve önemli belgeler çeşitli zorluklarla kişiye ulaştırılmaktadır. Ayrıca ofise sahip olmayan kişilerin bir işyeri numarası da olmayacağı için telefon trafiğinin kontrol edilemeyecek derecede yoğun olması mümkündür. Sanal ofis tüm bu sıkıntıların ortadan kaldırılmasına yardımcı olmaktadır. Şirketimiz sanal ofis kiralayan bir firma olarak müşterilerinin kolaylıkla işlerini yürütebilmesine yardımcı olmaktadır. Siz de sanal ofis ile ilgili bilgi almak için https://www.archerson.co/sanal-ofis/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sanal Ofis Özellikleri

Sanal ofissayesinde kişiler istedikleri bir merkezimizde kendi ofislerini açabilmektedir. Fiziki olmayan bu ofisin adresi ve bir çağrı numarası bulunmaktadır. Böylelikle müşterilerimizin şirketine gelen çağrılar çalışanlarımız tarafından cevaplanmakta, gönderilen kargolar kaybolmadan sahibine ulaştırılmaktadır. Oldukça düşük maliyete sahip olan sanal ofisler sayesinde müşterilerimiz bir limit dahilinde toplantı ve çalışma odalarını kullanabilmektedir.

Etiketler :
SON DAKİKA