Haber Atak

Pendik’te Yerel Seçim Heyecanı Sürüyor

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla Pendik belediyesi için yarışlar günden güne kızışmaya başladı. Bu seçim döneminde Cumhuriyet Halk Partisinin adayı Mehmet Salih Usta çok iddialı.

03 Mart 2019 - 2:32 'de eklendi ve 164 kez görüntülendi.
Pendik’te Yerel Seçim Heyecanı Sürüyor

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla Pendik belediyesi için yarışlar günden güne kızışmaya başladı. Bu seçim döneminde Cumhuriyet Halk Partisinin adayı Mehmet Salih Usta çok iddialı. Halkına Pendik’in çehresini baştan başa değiştireceğini ve Pendik’in nihayetinde hak ettiği değeri göreceğini vaat eden Usta, halkı ile el ele yürüyerek birlikte kazanmayı da hedefliyor. Aynı zamandaPendik seçim sonrası belediyecilik hizmetlerinin de halkın taleplerini eksiksiz karşılayacak şekilde yeniden düzenleneceğinin sözünü veriyor.

Hizmet Kalitesi Her Mahallede Kendini Belli Edecek

Mehmet Salih Usta, Pendik’te vatandaşlarının her mahallede hizmet kalitesinde farkı göreceğini ifade ediyor. Ne de olsa Usta’nın en büyük hedeflerinden bir tanesi çok daha güçlü ve adeta tam teşekküllü muhtarlıklar kurmak. Bu sayede sorunları yerinde çözüme kavuşturmanın yanı sıra vatandaşın sorunlarına çok daha içten bir şekilde kulak vermek de mümkün hale geliyor. Nihayetinde Usta, mahallelerin ilçenin birer yansıması olduğu gerçeğini de hiçbir zaman göz ardı etmiyor.

Belediyenin Başına Pendikli Bir Başkan Lazım

50 yıldır Pendikli olan ve Pendik’i her türlü sorunu ve insanı ile avucunun içi gibi bilen Usta, 31 Mart sonrasında bu kadar zamandır çözüme kavuşmayan ne varsa üstesinden halkıyla beraber geleceğini ifade ediyor. Aynı zamanda Pendik belediye başkan adayı olarak bu ilçenin öz çocuğu olmanın hakkını da her daim vereceğini ifade ediyor.

http://www.mehmetsalihusta.com.tr/

Etiketler :
SON DAKİKA