Haber Atak

Türk Ekonomisine 50 Milyon Avro’luk Destek

Alman otomobil devi Mercedes-Benz Türk, Barsan Global Lojistik’e yapmış olduğu beş yüz adetlik kamyon teslimatıyla sektörün ve tarihinin en büyük satışında adından söz ettirmeyi başardı. Seneler boyunca devamlı şekilde gitmekte olan işbirliği kapsamında Mercedes-Benz Türk’ten bugüne dek 1.350 adet kamyon satın alan Barsan Global Lojistik, en yüksek adetli alımını meydana getirdi. Barsan Global Lojistik, Mercedes-Benz […]

31 Mart 2018 - 21:31 'de eklendi ve 271 kez görüntülendi.
Türk Ekonomisine 50 Milyon Avro’luk Destek

Alman otomobil devi Mercedes-Benz Türk, Barsan Global Lojistik’e yapmış olduğu beş yüz adetlik kamyon teslimatıyla sektörün ve tarihinin en büyük satışında adından söz ettirmeyi başardı.

Seneler boyunca devamlı şekilde gitmekte olan işbirliği kapsamında Mercedes-Benz Türk’ten bugüne dek 1.350 adet kamyon satın alan Barsan Global Lojistik, en yüksek adetli alımını meydana getirdi. Barsan Global Lojistik, Mercedes-Benz Türk ile birlikte hemen hemen 50 milyon Avro’luk yatırımla Türkiye ekonomisine destek sağlıyor. Meydana getirilmiş olan teslimat töreninde Mercedes-Benz logosuna atfen “Havada, Karada ve Suda” teması işlenerek, 1 kamyon suda, 1 kamyon karada ve 1 kamyon ise havada görüntülendi.

Mercedes-Benz Türk, ülkemiz açısından ele alındığında tarihinin en büyük kamyon teslimatını, Barsan Global Lojistik’e beş yüz adet Mercedes-Benz Actros çekici ile yaptı. Bu tarihi iş birliğine özel, ‘Havada, Karada ve Suda’ konsepti ile Mercedes-Benz’in yıldızı ve başarısına, aynı olarak Barsan Global Lojistik şirketinin faaliyet açısından Haliç Kongre Merkezi’nde meydana getirilen törende bir araç Haliç üstünde suda, bir araç havada, bir araç ise karada sergilendi.

Haliç Kongre Merkezi’nde meydana getirilen bu görkemli teslimat törenine Mercedes-Benz Türk İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Süer Sülün, Kamyon Satış ve Pazarlama Direktörü Bahadır Özbayır, Kamyon Filo Satış Grup Müdürü Haluk Burçin Akı ev sahipliği gerçekleştirdi.

SON DAKİKA