Haber Atak

Tuğba Çarşı Pazar İle Alışveriş Keyfi

Alış veriş yapmak her birey için keyifli bir eylemdir. Tuğba Çarşı Pazar adı ile 1980 yılından itibaren var olan kuruyemiş fabrikası aydın’dır. Şuan itibari ile de Türkiye genelinde 65 mağaza sahibidir. Ürünlerinin her daim taze olması ile bilinen ve hep aynı çizgide devam eden Tuğba kuruyemiş’in sıcak ve taptaze sloganı ile çıkan ürünler 750 çeşitten […]

01 Mayıs 2018 - 12:12 'de eklendi ve 225 kez görüntülendi.
Tuğba Çarşı Pazar İle Alışveriş Keyfi

Alış veriş yapmak her birey için keyifli bir eylemdir. Tuğba Çarşı Pazar adı ile 1980 yılından itibaren var olan kuruyemiş fabrikası aydın’dır. Şuan itibari ile de Türkiye genelinde 65 mağaza sahibidir. Ürünlerinin her daim taze olması ile bilinen ve hep aynı çizgide devam eden Tuğba kuruyemiş’in sıcak ve taptaze sloganı ile çıkan ürünler 750 çeşitten oluşmaktadır. Ürün çeşitleri olarak başta kuruyemiş, kuru meyve, incir, lokum kahve çıkartılıyor olsa da ilerleyen zamanda draje çikolata, baharatlar, krokanlar ve çikolata eklenmiştir. Ürün çeşidine yeni eklenen Bellina çikolata hem lezzeti hem görüntüsü ile unutulmayacak bir lezzettir.

Tuğba Çarşı Pazar hem şehir içi mağaza ziyareti yapmanıza hem de online sitesinde alış veriş yapmanıza imkan vermektedir. ayrıca Tuğba Çarşı Pazar web sitesini ziyaret ederek birbirinden zengin ve farklı olan ürün seçeneklerine bakabilirsiniz. Evinizde oturduğunuz yerden istediğiniz kadar ürün sipariş ederek Tuğba kuruyemiş’in nefis lezzetlerini tadabilirsiniz.

Online alış veriş sekmesini tıklayarak kuruyemişten lokuma, kahve çeşitlerinden çikolatalara kadar geniş ürün yelpazesini inceleyebilirsiniz. Kahve çeşitlerinin her biri taze olarak değirmenden çekilerek paketlenmektedir. Dama sakızlı kahvesi, kakuleli Türk kahvesi, yeşil kahve, feliz nescafe ve süt tozu, mirvari kahvesi, klasik Türk kahvesi gibi birçok farklı lezzet ve çeşit Tuğba Çarşı Pazarda bulunmaktadır. kahvelerin her biri taptaze ve çok lezzetlidir.

Tuğba kuruyemiş müşterilerinin memnuniyeti ve isteklerine her daim cevap vermek adına fabrikasından çıkan çikolata, incir, lokum gibi hediyelik ürünleri ayriyeten özel olarak kutu ve paketlerde hazırlamaktadır. Anı olarak kalacak olan Türk motifli, Ankara, İstanbul ve İzmir resimli kutularda lokum, çikolata ve incir gibi ürünler özel olarak hediyelik için tasarlanmaktadır.

En güzel ikramlık olan Türk lezzetlerinin bir arada olduğu Tuğba Çarşı Pazar da aradığınız birçok şeyi bulabilirsiniz. Birbirinden güzel olan her ürünün farklı lezzetleri de kendi içinde çeşitlenerek ürün zenginliği kazandırarak tüm damak lezzetlerine hitap etmektedir. Üstelik Tuğba Kuruyemiş tüm ürünler uygun fiyat aralıklarında olup kapıda ödeme seçeneği ile her daim en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Etiketler :
SON DAKİKA