Haber Atak

İzmir Satılık Daireler, İzmir Kiralık Daireler ve Manisa Kiralık Daireler

Konak Güzelyalı’da 2 oda 1 salon evler genellikle ortalama fiyatlar arasında değişmektedir. İzmir satılık daire konusunda araştırma yapan bir kişi Konak’ta orta seviyede bir eve bu fiyat aralığında sahip olmaktadır. 90 metrekare bir ev bu fiyatlardadır. İzmir satılık daire için Konak’ı tercih eden kişiler doğalgaz ile ısınacaklardır. İzmir Torbalı’da ev sahibi olmak isteyenler ise çok […]

30 Ocak 2018 - 12:08 'de eklendi ve 33 kez görüntülendi.
İzmir Satılık Daireler, İzmir Kiralık Daireler ve Manisa Kiralık Daireler

Konak Güzelyalı’da 2 oda 1 salon evler genellikle ortalama fiyatlar arasında değişmektedir. İzmir satılık daire konusunda araştırma yapan bir kişi Konak’ta orta seviyede bir eve bu fiyat aralığında sahip olmaktadır. 90 metrekare bir ev bu fiyatlardadır. İzmir satılık daire için Konak’ı tercih eden kişiler doğalgaz ile ısınacaklardır. İzmir Torbalı’da ev sahibi olmak isteyenler ise çok uygun fiyatlara sıfır daire sahibi olabilmektedirler. 90 metrekare 2 oda 1 salon 3. Katta bir daireye 120 bin lira ile sahip olabilirsiniz. Doğalgaz ısıtması olması da ayrıca avantaj sağlamaktadır. İzmir Torbalı diğer bölgelere göre biraz daha uygun fiyatlı olması ile dikkat çeken bir bölgedir.

İzmir kiralık daire araştırması yapanlar İzmir’de bütçelerine uygun kiralık daireleri bulabileceklerdir. İzmir Buca’da kiralık 3 oda 1 daire ev biraz pahalı iken İzmir Ödemiş’te 3 oda 1 salon daire daha da pahalı olabilmektedir. İzmir kiralık daire seçeneklerinden sezonluk olanlarını tercih eden tatilciler Konak Hatay’da 2 oda 1 salon bir evi 10 bin lira gibi rakamlar ile tutabilmektedirler. İzmir menemen kiralık daire fiyatları neredeyse asgari ücretin yarısı kadardır. Karaburun merkezinden olan 3 oda 1 salon kiralık dairenin fiyatı çok pahalı olabilmektedir. Görüldüğü gibi İzmir kiralık daire bölgeye göre değişiklik göstermektedir. İzmir’de kiralık daire bakan kişiler ister sıfır daireler olsun ister eski yapılı daireler olsun bütçelerine uygun olan, ailelerine uygun büyüklükte ve özellikte daireleri kiralayabileceklerdir.

Manisa kiralık daire çoğunluk ile her bütçeye her aile uygun olarak değişmektedir. Manisa Şehzadeler Karaköy’de 2 oda 1 salon 6. Katta bir daireyi uygun fiyatlar ile kiralayabilirsiniz. Bu fiyatta evler genellikle sobalı olmaktadır. Manisa kiralık daire arasında doğalgaz olanlarını tercih etmek isteyen kişiler 3 oda 1 salon 125 metrekare 3 üncü katta bir evi Ayni Ali Mahallesinde Şehzadeler Karaköy’den biraz daha pahalıdır. Manisa kiralık daire Peker Mahallesinde evler hemen hemen Şehzadeler ile aynı fiyatlar ile olmakta ve Muradiye Mahallesinde de aynıdır.

Etiketler :
SON DAKİKA