Haber Atak

İngilizce Tercüme

Dünya genelinde en yaygın konuşulan ikinci dil olan İngilizce, neredeyse bütün kıtalarda konuşulmakta ve 54 ülke tarafından da resmi dil olarak kabul edilmektedir. Özellikle ABD ve İngiltere’nin dünya üzerindeki ekonomik hakimiyetleri neticesinde en popüler dil olan İngilizce yüzlerce ülkenin eğitim müfredatında yer alarak ders olarak okutulmaktadır. İngilizce, sadece ekonomi alanında değil, bilişim sektöründe de çok […]

04 Aralık 2018 - 13:03 'de eklendi ve 405 kez görüntülendi.
İngilizce Tercüme

Dünya genelinde en yaygın konuşulan ikinci dil olan İngilizce, neredeyse bütün kıtalarda konuşulmakta ve 54 ülke tarafından da resmi dil olarak kabul edilmektedir. Özellikle ABD ve İngiltere’nin dünya üzerindeki ekonomik hakimiyetleri neticesinde en popüler dil olan İngilizce yüzlerce ülkenin eğitim müfredatında yer alarak ders olarak okutulmaktadır.

İngilizce, sadece ekonomi alanında değil, bilişim sektöründe de çok önemli bir yere sahip olduğu için internet ortamındaki bilgilerin büyük bir kısmı İngilizce olarak yer almakta. Bununla birlikte finans ve ticaret alanı başta olmak üzere diğer sektörlerde de en fazla kullanılan dil yine İngilizcedir.

NOVA tercüme bürosu olarak verdiğimiz diğer tercüme hizmetleri gibi en uygun fiyatlarla yüksek kaliteli İngilizce tercüme hizmetleri sağlıyoruz. İngilizce tercüme hizmeti almadan önce firmamızın sizlere sağladığı olanakları ve fiyat avantajlarını görmeden karar vermeyin diyoruz. Çünkü oturmuş organizasyon yapımız ve kurumsal kimliğimizle en hızlı ve en güvenilir sonuçları müşterilerimize sunmanın gayreti içindeyiz.

Acil Tercüme Hizmeti

Acil tercüme ekibimiz tarafından gerçekleştirilen tercüme hizmetlerimiz sayesinde projeleriniz belirtilen günde teslim edilmektedir. Tam zamanında teslimatın müşterilerimiz tarafından önemini bildiğimiz için hızlı ama kaliteden ödün vermeden yaptığımız tercümeler hizmet kalitemizi ortaya koymaktadır. Bu nedenle süresi çok kısa olan tüm İngilizce acil tercüme projelerinizi uzman ve profesyonel ekibimizin ellerine güvenle bırakabilirsiniz.

NOVA tercüme bürosu olarak geliştirmiş olduğumuz teknolojik alt yapı ve uzman kadromuzla tüm acil tercüme projelerinizi en kaliteli ve en doğru tercüme edilmiş şekilde sizlere teslim ediyoruz. Çağın gereklerini tamamen karşılayan firmamız sıra dışı bir hizmetle sektördeki rakipleri arasında fark yaratmaya devam ediyor.

İngilizce acil tercüme hizmeti ya da diğer tercüme hizmetlerimizden yararlanmak için müşteri temsilcilerimizle görüşebilir ve sizin için neler yapabileceğimiz konusunda detayları öğrenebilirsiniz. Bunun için irtibat telefonumuzdan veya e-posta adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yüksek kaliteli tercüme, ekonomik fiyatlandırma ve hızlı proje teslimi için NOVA Tercüme ile görüşmeden kararınızı vermeyin.

NOVA Tercüme
Tepe Prime A-28 Çankaya Ankara
0312 428 04 84

 

SON DAKİKA