Haber Atak

Malta’da Dil Eğitimi Fiyatları

Malta, İtalya’nın güneyinde bulunan bir ada ülkesidir. Her yıl on binlerce öğrenci, farklı ülkelerden Malta’ya giderek dil eğitimi almaktadır. İngilizce öğrenmek için Malta’yı tercih eden öğrenciler, bu noktada doğru tercih yapıyor. Çünkü Malta’da bulunan dil okulları, eğitimleri, profesyonellikleri ve uygun fiyatlarıyla kendilerini kanıtlamışlardır. Eski zamanlarda İngilizlerin sömürgesi altında olan bu ülkede hemen hemen herkes İngilizce […]

02 Aralık 2018 - 10:10 'de eklendi ve 457 kez görüntülendi.
Malta’da Dil Eğitimi Fiyatları

Malta, İtalya’nın güneyinde bulunan bir ada ülkesidir. Her yıl on binlerce öğrenci, farklı ülkelerden Malta’ya giderek dil eğitimi almaktadır. İngilizce öğrenmek için Malta’yı tercih eden öğrenciler, bu noktada doğru tercih yapıyor. Çünkü Malta’da bulunan dil okulları, eğitimleri, profesyonellikleri ve uygun fiyatlarıyla kendilerini kanıtlamışlardır.

Eski zamanlarda İngilizlerin sömürgesi altında olan bu ülkede hemen hemen herkes İngilizce konuşmaktadır. Buradaki dil okullarıyla kısa sürede İngilizce öğrenmeniz mümkün. Aynı şekilde sosyal hayatınızda İngilizce pratik yaparak, hem özgüven kazanabilir hem de Malta’da pek çok yabancı arkadaş edinebilirsiniz.

Bu noktada öğrencilerin Malta’yı tercih etmesinde pek çok sebep bulunuyor. Bu sebeplerin başında Malta’da dil eğitimi fiyatları gelmektedir. Dil eğitimi fiyatlarının öğrenciler için son derece uygun olması, her yıl binlerce öğrencinin dil için Malta’ya gitmesini sağlıyor. İngilizce konuşan diğer ülkelere kıyasla Malta çok daha ekonomik bir ülkedir. Kaliteli eğitimi ucuza alabileceğiniz gibi, hayatınızı da kolay bir şekilde sürdürebilirsiniz.

Dil Eğitimi Sırasında Çalışmak

Malta’da dil eğitimi fiyatları son derece uygun olmasıyla beraber, öğrenciler genellikle eğitim sonrasında çalışmaktadır. Malta’da çalışmaya başlamanız için eğitiminizin üzerinden 12 hafta geçmiş olması gerekmektedir. Örneğin eğer 24 haftalık bir eğitime gidiyorsanız, 12 haftayı hem ders çalışarak hem eğlenerek, diğer 12 haftayı da hem ders çalışarak hem de part-time çalışıp para kazanarak geçirebilirsiniz. Cep harçlığı konusunda da öğrencilere yardımcı olan Malta’da ders ücretleri saatlik olarak belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar içerisinde konaklamalar genellikle dahil olmaktadır.

Malta’da Yaşamın Uygunluğu

Dil kurslarının fiyatları Amerika ve İngiltere’ye göre çok daha uygundur. Malta ile İstanbul arası bilet fiyatları ortalama 400 ila 800 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Amerika ve İngiltere’ye bilet fiyatları bu noktada son derece pahalıdır. Bulabileceğiniz en uygun bilet 1000$’dan başlamaktadır.

Şehir içi otobüs biletlerini 1 ila 3 Euro arasında satın alabilirsiniz. Günlük olarak harcayacağınız para miktarını 5-15 Euro olarak belirleyebilirsiniz. Diğer ülkelerde cep harçlığınız iki katını bulmaktadır. Gideceğiniz yere genellikle tek toplu taşıma otobüsü kullanacağınız için, yol masrafınız son derece az olacaktır. Malta’nın çeşitli konularda bu şekilde öğrencilere uygun olması, dil eğitimi açısından, diğer ülkelere kıyasla daha çok seçilmesini sağlıyor.

Etiketler :
SON DAKİKA