Haber Atak

Hindistan’da 14 Bebek Cesedi Tüyleri Ürpertti

Dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi konumunda gösterilen Hindistan’da meydana gelen bir olay tüyleri ürpertti. Bir inşaat yapılması adına kazılan temelden ortaya çıkan çöp torbalarında on dört bebek cesedine ulaşıldı. Hindistan’ın Kalküta şehrinde bir inşaatın temel kazısı yapıldığı esnada, çöp poşetlerinde 14 bebek cesedi ve cenine ulaşıldı. Yerel basında geniş yer verilen bu haberlerde cesetlerin Haridevpur […]

02 Eylül 2018 - 20:05 'de eklendi ve 844 kez görüntülendi.
Hindistan’da 14 Bebek Cesedi Tüyleri Ürpertti

Dünyanın en kalabalık ikinci ülkesi konumunda gösterilen Hindistan’da meydana gelen bir olay tüyleri ürpertti. Bir inşaat yapılması adına kazılan temelden ortaya çıkan çöp torbalarında on dört bebek cesedine ulaşıldı.

Hindistan’ın Kalküta şehrinde bir inşaatın temel kazısı yapıldığı esnada, çöp poşetlerinde 14 bebek cesedi ve cenine ulaşıldı. Yerel basında geniş yer verilen bu haberlerde cesetlerin Haridevpur semtindeki boş bir arazi içerisinde olduğu ifade edildi.

BBC Türkçe’de yer edinen haber doğrultusunda, Kalküta Belediye Başkanı olarak konuyla ilgili konuşan Sovan Chatterjee, bebeklerin ayrı ayrı sarılarak 2 çöp poşetine konulduğunu belirtti. Chatterjee, “Bebeklerin cesetlerinin bir kimyasala batırıldığı ortaya çıkmıştır. Bölgedeki diğer boş arazilerde ve derelerde başka ceset olup olmadığı konusunda geniş bir araştırma yapıyoruz” sözlerini söyledi. İsmi henüz açıklanmayan bir polis yetkilisi de, bölgede bir kürtaj şebekesinin faaliyet ortaya koyuyor olabileceğini ancak ellerinde hiçbir ipucu olmadığını ifade ederek bu konuyla alakalı bir iddia ortaya atmış oldu.

Cesetlere otopsi işlemi yapılmak üzere ve polisin bölgedeki güvenlik kameralarının kayıtlarını inceleyeceği ifade ediliyor.

SON DAKİKA