Haber Atak

Cinsel İlişki Yaşarken Partnerinin Ölümüne Yol Açtı

Avrupa kıtası ülkelerinden olan İskoçya’da bir otobüs durağında buluştuktan 2 saat geçmesinin ardından, cinsel ilişki yaşadığı 21 yaşındaki kadını boğarak hayatını kaybetmesine yol açan adam, “Korkunç bir şey yaptım” diyerek güvenlik güçlerine teslim oldu. 32 yaşında olan Mark Bruce, İskoçya’nın Aberdeen kentindeki evinde, 21’inci yaş gününü geride bıraktığımız dokuz gün önce kutlamış olan Chole Miazek’i […]

13 Mart 2018 - 23:16 'de eklendi ve 409 kez görüntülendi.
Cinsel İlişki Yaşarken Partnerinin Ölümüne Yol Açtı

Avrupa kıtası ülkelerinden olan İskoçya’da bir otobüs durağında buluştuktan 2 saat geçmesinin ardından, cinsel ilişki yaşadığı 21 yaşındaki kadını boğarak hayatını kaybetmesine yol açan adam, “Korkunç bir şey yaptım” diyerek güvenlik güçlerine teslim oldu.

32 yaşında olan Mark Bruce, İskoçya’nın Aberdeen kentindeki evinde, 21’inci yaş gününü geride bıraktığımız dokuz gün önce kutlamış olan Chole Miazek’i cinsel ilişki esnasında boğarak öldürdü.

Geride bıraktığımız 2017 senesinin kasım ayında, farklı mekanlarda eğlenen ikili, sabahın erken vakitlerinde bir araya geldi.

Chole, içkiyi biraz çok kaçırması üzerine gece kulübünden kovulmuştu. Alkollü olan Bruce da yakınlardaki bir bardan çıkmış olan Mark ile Bruce ile civardaki otobüs durağında buluştu. İkili Bruce’un evine gitmeden önce burada konuştuğu ortaya çıktı. Saatler sonra Bruce’un Rosemount Polis Karakolu’na gitmeden önce sokaklarda saatlerce amaçsızca gezerken görüldüğü ve karakola gidip “korkunç bir şey yaptım” sözlerini söyleyerek cinayet itirafında bulunduğu belirtildi.

Avukat Jo McDonald, bir polis memurunun söylediklerine açıklık getirmesini ifade ettiğini ve Mark’ın da ona “Birini öldürdüm. Yatağımda bir kadın var” sözlerini söylediği ifade etti.

​Aberdeen Yüksek Mahkemesi’ne, çiftin ‘erotik boğulma fantezisi’ne yönelik olarak ortak bir ilgisinin bulunduğu, Bruce’nun cinsel ilişki esnasında Chole’nin boynunu sıkmasından saniyeler geçmesinin ardından genç kızın öldüğü açıklaması gerçekleştirildi.

 

SON DAKİKA